7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Christina Anita de la Rosa

Årsinkomst: Kolla Christinas lön anonymt

Personnummer: 19900520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 20 maj 1990

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 september

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Christina Anita de la Rosa

Förnamn: Christina Anita

Tilltalsnamn: Christina

Efternamn: de la Rosa

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-07-02

Gatuadress: Sigurd Rings gata 6 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 126 51

Postort: Hägersten

Distrikt: Hägersten

Församling: Hägerstens församling (018039)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christina

Christina de la Rosa är en kvinna på 36 år som bor på Sigurd Rings gata 6 lgh 1003 i Hägersten. Christinas bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har hon bott i 1 år och 16 dagar sedan hon flyttade in den 2 juli 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christina

Informationen om Christina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christina de la Rosa?

Vad tjänar Christina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Christinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sigurd Rings gata 6 lgh 1003

Latitud: 59.309515   |   Longitud: 17.995285

Registrerat på adressen


Sigurd Rings gata 6 lgh 1003
126 51 Hägersten

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 56 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ring Roffe Hus & Trädgård AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,3 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1,3 0,1
Bostadsrättsföreningen Kvarteret Schlyter Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Christina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 59 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 306 dagar)

Födelsedatum

1990-05-20 (en söndag för 13 208 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 306 dagar (en måndag)

Christina de la Rosa är en kvinna på 36 år som bor på Sigurd Rings gata 6 lgh 1003 i Hägersten. Christinas bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har hon bott i 1 år och 16 dagar sedan hon flyttade in den 2 juli 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Christinas postnummer, 126 51, är medelinkomsten 385 625 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Christina ingår. Christinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 150.

Christina bor tillsammans med Andrés de la Rosa. Han är en 37 årig man som flyttade in den 2 juli 2025 och har bott där totalt 1 år och 16 dagar. Hon är gift med Andrés de la Rosa .

På Christinas nästa födelsedag fyller hon 37 år. Den inträffar om 306 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 3 år och 306 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 53 dagar.

Namnet Anita är 'Spanskt namn, diminutiv av Anna'.

Christina har 2 bolagsengagemang ( Ring Roffe Hus & Trädgård AB och Bostadsrättsföreningen Kvarteret Schlyter ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christina i Sverige Christina Persson i Frösön, Christina Johnsson i Holmsjö och Christina Nordhager i Stockholm.

Informationen om Christina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christina de la Rosa