7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Akam Abdullahi
Årsinkomst: Kolla Akams lön anonymt
Personnummer: 19900524-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 24 maj 1990
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Akam Abdullahi
Förnamn: Akam
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abdullahi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-22
Gatuadress: Alstersgatan 10 A
Postnummer: 654 61
Postort: Karlstad
Distrikt: Norrstrand
Församling: Norrstrands församling (178002)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Akam Abdullahi är en 36 årig man och bosatt på Alstersgatan 10 A i Karlstad. Hans bostad är en villa på 165 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 252 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Alstersgatan 10 A
Registrerat på adressen
654 61 Karlstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Akam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Akam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Akams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 165 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Akam har inga bolagsengagemang
Mer om Akam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 38 dagar)
Födelsedag
24 maj (en måndag om 327 dagar)
Födelsedatum
1990-05-24 (en torsdag för 13 187 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 327 dagar (en fredag)
Akam Abdullahi är en 36 årig man och bosatt på Alstersgatan 10 A i Karlstad. Hans bostad är en villa på 165 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 252 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Akams bostadsområde, på postnummer 654 61, är 424 519 kr per år och 5,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Akams ingår. Akams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 134.
Förutom Akam bor också Diana Jalal på adressen. Där har hon bott i 1 år och 252 dagar sedan hon först registrerades där den 22 oktober 2024. Akam är gift med Diana Jalal .
Akams nästa födelsedag är om 327 dagar då han fyller 37 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 327 dagar (en fredag).
Akam har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Akam i Sverige Akam Sharif i Gudhem, Akam Abdulla i Sollentuna och Akam Imperatore i Malmö.
Informationen om Akam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Akam Abdullahi
Var bor Akam?
Hur gammal är Akam?
Akam Abdullahi är 36 år gammal och föddes den 24 maj 1990. Han fyller 37 år den 24 maj.
Har Akam några bolagsengagemang?
Akam har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Akam några fordon?
Är Akam gift?
Akam är gift med Diana Jalal.
Vilket telefonnummer har Akam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Akam.
Vilket stjärntecken har Akam?
Akam har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Akam folkbokförd?
Akam Abdullahi är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Akam?
Akam Abdullahi tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Akam?
Akam Abdullahi tillhör Norrstrands församling.