7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Sora Al-Sammarraie
Årsinkomst: Kolla Soras lön anonymt
Personnummer: 19900627-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 27 juni 1990
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Sora Al-Sammarraie
Förnamn: Sora
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al-Sammarraie
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-12-01
Gatuadress: Elsa Örns väg 15
Postnummer: 656 38
Postort: Karlstad
Distrikt: Norrstrand
Församling: Norrstrands församling (178002)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sora Al-Sammarraie är 36 år gammal och bor på Elsa Örns väg 15 i Karlstad. Hennes bostad är en villa på 135 kvm . Där har hon bott i 2 år och 215 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Elsa Örns väg 15
Registrerat på adressen
656 38 Karlstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sora kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sora hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Soras bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 135 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Sora har inga bolagsengagemang
Mer om Sora
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 7 dagar)
Födelsedag
27 juni (en söndag om 358 dagar)
Födelsedatum
1990-06-27 (en onsdag för 13 156 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 358 dagar (en torsdag)
Sora Al-Sammarraie är 36 år gammal och bor på Elsa Örns väg 15 i Karlstad. Hennes bostad är en villa på 135 kvm . Där har hon bott i 2 år och 215 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 656 38, som är Soras bostadsområde, är medelinkomsten 367 162 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,31 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Soras ingår. Soras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 206.
Sora delar bostaden med Zaid Osama Hasan, en 41 årig man. Han flyttade in den 1 december 2023 och har bott där totalt 2 år och 215 dagar. Sora är gift med Zaid Osama Hasan .
Sora har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 358 dagar då hon fyller 37 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 3 år och 358 dagar (en torsdag).
Sora har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sora i Sverige Sora Elding i Stockholm, Sora Bågenholm Torkashvand i Göteborg och Sora Abbas i Växjö.
Informationen om Sora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sora Al-Sammarraie
Var bor Sora?
Hur gammal är Sora?
Sora Al-Sammarraie är 36 år gammal och föddes den 27 juni 1990. Hon fyller 37 år den 27 juni.
Har Sora några bolagsengagemang?
Sora har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sora några fordon?
Är Sora gift?
Sora är gift med Zaid Osama Hasan.
Vilket telefonnummer har Sora?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sora.
Vilket stjärntecken har Sora?
Sora har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Sora folkbokförd?
Sora Al-Sammarraie är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Sora?
Sora Al-Sammarraie tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Sora?
Sora Al-Sammarraie tillhör Norrstrands församling.