7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ziyad Alnoore
Årsinkomst: Kolla Ziyads lön anonymt
Personnummer: 19900706-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 6 juli 1990
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ziyad Alnoore
Förnamn: Ziyad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alnoore
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-06-20
Gatuadress: Biskop Johannes väg 7
Postnummer: 176 76
Postort: Järfälla
Distrikt: Kallhäll
Församling: Järfälla församling (012304)
Kommun: Järfälla (0123)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ziyad Alnoore är en 35 årig man bosatt i Järfälla kommun. Han bor i ett kedjehus på 106 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 14 dagar sedan 20 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Biskop Johannes väg 7
Registrerat på adressen
176 76 Järfälla
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ziyad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ziyad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ziyads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 106 kvm
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Ziyad har inga bolagsengagemang
Mer om Ziyad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 363 dagar)
Födelsedag
06 juli (en måndag om 2 dagar)
Födelsedatum
1990-07-06 (en fredag för 13 147 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 2 dagar (en lördag)
Ziyad Alnoore är en 35 årig man bosatt i Järfälla kommun. Han bor i ett kedjehus på 106 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 14 dagar sedan 20 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Ziyads bostadsområde, på postnummer 176 76, har 3,58 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 529 062 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Ziyads ingår. Ziyads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.
Ziyad bor tillsammans med 2 personer: Bothina Karim , Ayad Alnoore . Han är inte gift.
Vill du fira Ziyads födelsedag ska du gratulera honom om 2 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 2 dagar (en lördag).
Ziyad har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ziyad i Sverige det senaste kvartalet är Ziyad Taregh Ahmad i Gävle, Ziyad Behnam i Tumba och Ziyad Al Burdaini i Malmö.
Informationen om Ziyad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ziyad Alnoore
Var bor Ziyad?
Hur gammal är Ziyad?
Ziyad Alnoore är 35 år gammal och föddes den 6 juli 1990. Han fyller 36 år den 6 juli.
Har Ziyad några bolagsengagemang?
Ziyad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ziyad några fordon?
Är Ziyad gift?
Ziyad är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ziyad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ziyad.
Vilket stjärntecken har Ziyad?
Ziyad har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ziyad folkbokförd?
Ziyad Alnoore är folkbokförd i Järfälla kommun.
Vilket län tillhör Ziyad?
Ziyad Alnoore tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ziyad?
Ziyad Alnoore tillhör Järfälla församling.