7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Mohamad Diab

Årsinkomst: Kolla Mohamads lön anonymt

Personnummer: 19900717- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 17 juli 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Mohamad Diab

Förnamn: Mohamad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Diab

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-12

Gatuadress: Lorensborgsgatan 13 B lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 217 61

Postort: Malmö

Distrikt: Malmö Sankt Johannes

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohamad Diab är 35 år gammal och bor på Lorensborgsgatan 13 B lgh 1203 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i 1 år och 348 dagar sedan han flyttade in den 12 juli 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohamad Diab?

Vad tjänar Mohamad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohamads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohamads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lorensborgsgatan 13 B lgh 1203

Latitud: 55.584941   |   Longitud: 12.980138

Registrerat på adressen


Lorensborgsgatan 13 B lgh 1203
217 61 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohamad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohamad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohamads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 57 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohamad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohamad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 343 dagar)

Födelsedag

17 juli (en fredag om 22 dagar)

Födelsedatum

1990-07-17 (en tisdag för 13 127 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 22 dagar (en onsdag)

Mohamad Diab är 35 år gammal och bor på Lorensborgsgatan 13 B lgh 1203 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i 1 år och 348 dagar sedan han flyttade in den 12 juli 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 217 61, som är Mohamads bostadsområde, är medelinkomsten 272 416 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,51 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mohamads ingår. Mohamads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 266.

Mohamad delar bostaden med Rodrígo El-Helou, en 51 årig man. Han flyttade in den 1 juli 2024 och har bott där totalt 1 år och 359 dagar. Mohamad är gift med en person som är 30 år.

Mohamad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 22 dagar då han fyller 36 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 22 dagar (en onsdag).

Mohamad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohamad i Sverige Mohamad Hassan i Bjuv, Mohamad Hijazi i Rydebäck och Mohamad Akel i Malmö.

Informationen om Mohamad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohamad Diab