7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Maryam Mohammad Nasr
Årsinkomst: Kolla Maryams lön anonymt
Personnummer: 19900811-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 11 augusti 1990
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Maryam Mohammad Nasr
Förnamn: Maryam
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mohammad Nasr
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-28
Gatuadress: Tallsoppsvägen 34
Postnummer: 705 10
Postort: Örebro
Distrikt: Almby
Församling: Almby församling (188004)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maryam Mohammad Nasr är 35 år och bosatt på Tallsoppsvägen 34 i Örebro. Hon bor i en lägenhet på 144 kvm . Där har hon bott i 1 år och 238 dagar sedan hon flyttade in den 28 oktober 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tallsoppsvägen 34
Registrerat på adressen
705 10 Örebro
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maryam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maryam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maryams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 144 kvm
Byggår: 2016
Bolagsengagemang | 0 st
Maryam har inga bolagsengagemang
Mer om Maryam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 316 dagar)
Födelsedag
11 augusti (en tisdag om 49 dagar)
Födelsedatum
1990-08-11 (en lördag för 13 100 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 49 dagar (en söndag)
Maryam Mohammad Nasr är 35 år och bosatt på Tallsoppsvägen 34 i Örebro. Hon bor i en lägenhet på 144 kvm . Där har hon bott i 1 år och 238 dagar sedan hon flyttade in den 28 oktober 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 705 10, är medelinkomsten 516 923 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,73 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Maryam ingår. Maryams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 299.
Maryam bor tillsammans med 4 personer: Ali Mohammad Nasr , Hassan Mohammad Nasr , Kubra Jan Ali , Mohammad Nasir Paiyenda Mohd . Hon är inte gift.
Maryam fyller 36 år om 49 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 4 år och 49 dagar (en söndag).
Maryam har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maryam i Sverige Maryam Axelsson i Örebro, Maryam Metti i Segeltorp och Maryam Al-Ameri i Sollentuna.
Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maryam Mohammad Nasr
Var bor Maryam?
Hur gammal är Maryam?
Maryam Mohammad Nasr är 35 år gammal och föddes den 11 augusti 1990. Hon fyller 36 år den 11 augusti.
Har Maryam några bolagsengagemang?
Maryam har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maryam några fordon?
Är Maryam gift?
Maryam är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maryam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maryam.
Vilket stjärntecken har Maryam?
Maryam har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Maryam folkbokförd?
Maryam Mohammad Nasr är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Maryam?
Maryam Mohammad Nasr tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Maryam?
Maryam Mohammad Nasr tillhör Almby församling.