8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Abdelaali Isaouy

Årsinkomst: Kolla Abdelaalis lön anonymt

Personnummer: 19900904- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 4 september 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Abdelaali Isaouy

Förnamn: Abdelaali

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Isaouy

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-10-14

Gatuadress: Arvid Lindmansgatan 10 B lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 417 41

Postort: Göteborg

Distrikt: Lundby

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdelaali Isaouy är en 36 årig man och bosatt på Arvid Lindmansgatan 10 B lgh 1301 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 14 oktober 2026 och har sammanlagt bott där i 19 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdelaali Isaouy?

Vad tjänar Abdelaali?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdelaalis
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdelaalis Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Arvid Lindmansgatan 10 B lgh 1301
417 41 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdelaali kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdelaali hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Abdelaali har inga bolagsengagemang


Mer om Abdelaali


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 59 dagar)

Födelsedag

04 september (en lördag om 306 dagar)

Födelsedatum

1990-09-04 (en tisdag för 13 208 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 306 dagar (en onsdag)

Abdelaali Isaouy är en 36 årig man och bosatt på Arvid Lindmansgatan 10 B lgh 1301 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 14 oktober 2026 och har sammanlagt bott där i 19 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Abdelaalis bostadsområde, på postnummer 417 41, är 346 495 kr per år och 7,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Abdelaalis ingår. Abdelaalis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.

Abdelaali bor tillsammans med 3 personer: Annika Lundberg , Rajae El Haila , Shiyar Shekh Ahmad . Abdelaali är gift med Rajae El Haila .

Abdelaalis nästa födelsedag är om 306 dagar då han fyller 37 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 60 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 306 dagar (en onsdag).

Abdelaali har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdelaali i Sverige Abdelaali Hatim i Helsingborg, Abdelaali Raouf Benfoughal i Uppsala och Abdelaali Isaouy i Göteborg.

Informationen om Abdelaali kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdelaali Isaouy