7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Nasser Jamal Hussine

Årsinkomst: Kolla Nassers lön anonymt

Personnummer: 19900922- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 22 september 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Nasser Jamal Hussine

Förnamn: Nasser Jamal

Tilltalsnamn: Nasser

Efternamn: Hussine

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-01

Gatuadress: Rådmansbacken 17 lgh 1602

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 145 55

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Nasser

Nasser Hussine är 35 år och bosatt på Rådmansbacken 17 lgh 1602 i Norsborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 97 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nasser

Informationen om Nasser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nasser Hussine?

Vad tjänar Nasser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nassers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nassers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rådmansbacken 17 lgh 1602

Latitud: 59.242728   |   Longitud: 17.842394

Registrerat på adressen


Rådmansbacken 17 lgh 1602
145 55 Norsborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nasser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nasser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nassers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nasser har inga bolagsengagemang


Mer om Nasser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 288 dagar)

Födelsedag

22 september (en tisdag om 77 dagar)

Födelsedatum

1990-09-22 (en lördag för 13 072 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 77 dagar (en söndag)

Nasser Hussine är 35 år och bosatt på Rådmansbacken 17 lgh 1602 i Norsborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 97 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 145 55, är medelinkomsten 243 604 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Nasser ingår. Nassers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Nasser bor tillsammans med Eyob Gebrehiwot. Han har bott på Rådmansbacken 17 lgh 1602 i totalt 14 år och 309 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 september 2011. Han är inte gift.

Nasser fyller 36 år om 77 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 4 år och 77 dagar (en söndag).

Nasser har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nasser i Sverige Nasser Norozi Allam i Göteborg, Nasser Lazkani i Göteborg och Nasser Dalaei i Malmö.

Informationen om Nasser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nasser Hussine