7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Ayesha Tuwqauf
Årsinkomst: Kolla Ayeshas lön anonymt
Personnummer: 19901005-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 5 oktober 1990
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ayesha Tuwqauf
Förnamn: Ayesha
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tuwqauf
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-06-22
Gatuadress: Revärgatan 3 lgh 1206
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 254 23
Postort: Helsingborg
Distrikt: Filborna
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ayesha Tuwqauf är en 35 årig kvinna bosatt i Helsingborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 4 år och 7 dagar sedan 22 juni 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Revärgatan 3 lgh 1206
Registrerat på adressen
254 23 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Tuwqauf Waseem Arif (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Tuwqauf Waseem Arif (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Tuwqauf Waseem Arif (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Tuwqauf Waseem Arif (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ayesha kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ayesha hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ayeshas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 93 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Ayesha
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 267 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 98 dagar)
Födelsedatum
1990-10-05 (en fredag för 13 051 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 98 dagar (en lördag)
Ayesha Tuwqauf är en 35 årig kvinna bosatt i Helsingborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 4 år och 7 dagar sedan 22 juni 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Ayeshas bostadsområde, på postnummer 254 23, har 18,69 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 191 140 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Ayeshas ingår. Ayeshas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 155.
Ayesha bor tillsammans med 2 personer: Tuwqauf Waseem Arif , Razia Begum . Hon är gift med Tuwqauf Waseem Arif .
Vill du fira Ayeshas födelsedag ska du gratulera henne om 98 dagar då hon fyller 36 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 4 år och 98 dagar (en lördag).
Ayesha har 1 bolagsengagemang (
ATG NORDIC TRANSPORT AB
).
De tre mest eftersökta Ayesha i Sverige det senaste kvartalet är Ayesha Azam i Hägersten, Ayesha Hamed i Malmö och Ayesha Gill i Kista.
Informationen om Ayesha kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ayesha Tuwqauf
Var bor Ayesha?
Hur gammal är Ayesha?
Ayesha Tuwqauf är 35 år gammal och föddes den 5 oktober 1990. Hon fyller 36 år den 5 oktober.
Har Ayesha några bolagsengagemang?
Ayesha har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat ATG NORDIC TRANSPORT AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ayesha några fordon?
Är Ayesha gift?
Ayesha är gift med Tuwqauf Waseem Arif.
Vilket telefonnummer har Ayesha?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ayesha.
Vilket stjärntecken har Ayesha?
Ayesha har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ayesha folkbokförd?
Ayesha Tuwqauf är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Ayesha?
Ayesha Tuwqauf tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ayesha?
Ayesha Tuwqauf tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.