7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Mahdi Abdirizak Dahir

Årsinkomst: Kolla Mahdis lön anonymt

Personnummer: 19901212- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 12 december 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Mahdi Abdirizak Dahir

Förnamn: Mahdi Abdirizak

Tilltalsnamn: Mahdi

Efternamn: Dahir

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-03-01

Gatuadress: Orrvägen 7

Postnummer: 871 65

Postort: Härnösand

Distrikt: Härnösands domkyrkodistrikt

Församling: Härnösands domkyrkoförsamling (228001)

Kommun: Härnösand (2280)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mahdi

Mahdi Dahir är 35 år och bosatt på Orrvägen 7 i Härnösand. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 84 kvm . Där har han bott i 3 år och 128 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mahdi

Informationen om Mahdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahdi Dahir?

Vad tjänar Mahdi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahdis
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahdis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Orrvägen 7

Latitud: 62.621921   |   Longitud: 17.949206

Registrerat på adressen


Orrvägen 7
871 65 Härnösand

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahdi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahdis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahdi har inga bolagsengagemang


Mer om Mahdi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 207 dagar)

Födelsedag

12 december (en lördag om 158 dagar)

Födelsedatum

1990-12-12 (en onsdag för 12 991 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 158 dagar (en torsdag)

Mahdi Dahir är 35 år och bosatt på Orrvägen 7 i Härnösand. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 84 kvm . Där har han bott i 3 år och 128 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 871 65, är medelinkomsten 411 332 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,48 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Mahdi ingår. Mahdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.

Mahdi bor tillsammans med Nasra Musse. Hon har bott på Orrvägen 7 i totalt 3 år och 128 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 mars 2023. Han är gift med Nasra Musse .

Mahdi fyller 36 år om 158 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 4 år och 158 dagar (en torsdag).

Mahdi har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahdi i Sverige Mahdi Ali i Helsingborg, Mahdi Karim i Älvsjö och Mahdi Al-Badri i Sävsjö.

Informationen om Mahdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahdi Dahir