7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Meysam Arasteh
Årsinkomst: Kolla Meysams lön anonymt
Personnummer: 19901227-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 27 december 1990
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Meysam Arasteh
Förnamn: Meysam
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Arasteh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-09-01
Gatuadress: Musseronvägen 6 lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 155 36
Postort: Nykvarn
Distrikt: Turinge
Församling: Turinge-Taxinge församling (014001)
Kommun: Nykvarn (0140)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Meysam Arasteh är 35 år gammal och bor på Musseronvägen 6 lgh 1003 i Nykvarn. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 27 kvm . Där har han bott i 2 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Musseronvägen 6 lgh 1003
Registrerat på adressen
155 36 Nykvarn
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Meysam Arasteh (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Meysam Arasteh (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Meysam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Meysam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Meysams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 27 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Meysam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 187 dagar)
Födelsedag
27 december (en söndag om 178 dagar)
Födelsedatum
1990-12-27 (en torsdag för 12 971 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 178 dagar (en fredag)
Meysam Arasteh är 35 år gammal och bor på Musseronvägen 6 lgh 1003 i Nykvarn. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 27 kvm . Där har han bott i 2 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 155 36, som är Meysams bostadsområde, är medelinkomsten 396 671 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,23 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nykvarn där Meysams ingår. Meysams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.
Meysam bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Meysam är inte gift.
Meysam har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 178 dagar då han fyller 36 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 178 dagar (en fredag).
Meysam har 1 bolagsengagemang (
Arasteh, Meysam
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Meysam i Sverige Meysam Sadegh i Stockholm, Meysam Hosseini i Uddevalla och Meysam Danishyar i Linköping.
Informationen om Meysam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Meysam Arasteh
Var bor Meysam?
Hur gammal är Meysam?
Meysam Arasteh är 35 år gammal och föddes den 27 december 1990. Han fyller 36 år den 27 december.
Har Meysam några bolagsengagemang?
Meysam har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Arasteh, Meysam . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Meysam några fordon?
Är Meysam gift?
Meysam är inte gift.
Vilket telefonnummer har Meysam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Meysam.
Vilket stjärntecken har Meysam?
Meysam har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Meysam folkbokförd?
Meysam Arasteh är folkbokförd i Nykvarn kommun.
Vilket län tillhör Meysam?
Meysam Arasteh tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Meysam?
Meysam Arasteh tillhör Turinge-Taxinge församling.