7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Carl Anton Alvestig
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 19901229-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 29 december 1990
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 17 januari
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Carl Anton Alvestig
Förnamn: Carl Anton
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Alvestig
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-22
Gatuadress: Ektorpsgatan 320
Postnummer: 603 74
Postort: Norrköping
Distrikt: Vrinnevi
Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Alvestig är en man på 35 år som bor på Ektorpsgatan 320 i Norrköping. Carls bostad är en lägenhet på 115 kvm . Där har han bott i 316 dagar sedan han flyttade in den 22 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ektorpsgatan 320
Registrerat på adressen
603 74 Norrköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 0 st
Carl har inga bolagsengagemang
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 187 dagar)
Födelsedag
29 december (en tisdag om 178 dagar)
Födelsedatum
1990-12-29 (en lördag för 12 971 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 178 dagar (en söndag)
Carl Alvestig är en man på 35 år som bor på Ektorpsgatan 320 i Norrköping. Carls bostad är en lägenhet på 115 kvm . Där har han bott i 316 dagar sedan han flyttade in den 22 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Carls postnummer, 603 74, är medelinkomsten 330 933 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,48 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 195.
Carl bor tillsammans med Johanna Skogh. Hon är en 43 årig kvinna som flyttade in den 22 augusti 2025 och har bott där totalt 316 dagar. Han är inte gift.
På Carls nästa födelsedag fyller han 36 år. Den inträffar om 178 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 178 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 197 dagar.
Namnet Anton är 'Tysk kortform av det latinska namnet Anto´nius (urspr. grekiskt och med bet. ’den oskattbare’)'.
Carl har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Alvestig
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Alvestig är 35 år gammal och föddes den 29 december 1990. Han fyller 36 år den 29 december.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Alvestig är folkbokförd i Norrköping kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Alvestig tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Alvestig tillhör Norrköpings Borgs församling.