7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Izla Barhanko
Årsinkomst: Kolla Izlas lön anonymt
Personnummer: 19910101-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 1 januari 1991
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Izla Barhanko
Förnamn: Izla
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Barhanko
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-10-08
Gatuadress: Sveagatan 9 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 602 22
Postort: Norrköping
Distrikt: Norrköpings Hedvig
Församling: Norrköpings S:t Olofs församling (058102)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Izla Barhanko är 35 år och bosatt på Sveagatan 9 lgh 1302 i Norrköping. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Där har hon bott i 7 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 8 oktober 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sveagatan 9 lgh 1302
Registrerat på adressen
602 22 Norrköping
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Georg Barhanko (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Georg Barhanko (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Izla kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Izla hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Izlas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 89 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2018
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0 | −0 |
Mer om Izla
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 181 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 184 dagar)
Födelsedatum
1991-01-01 (en tisdag för 12 965 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 184 dagar (en onsdag)
Izla Barhanko är 35 år och bosatt på Sveagatan 9 lgh 1302 i Norrköping. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Där har hon bott i 7 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 8 oktober 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 602 22, är medelinkomsten 435 148 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,32 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Izla ingår. Izlas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Izla bor tillsammans med Georg Barhanko. Han har bott på Sveagatan 9 lgh 1302 i totalt 7 år och 266 dagar sedan han först registrerades på adressen den 8 oktober 2018. Hon är gift med Georg Barhanko .
Izla fyller 36 år om 184 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 4 år och 184 dagar (en onsdag).
Izla har 1 bolagsengagemang (
SiNiNi AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Izla i Sverige Izla Yousef i Västra Frölunda, Izla Kurt i Sollentuna och Izla Hannason i Örebro.
Informationen om Izla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Izla Barhanko
Var bor Izla?
Hur gammal är Izla?
Izla Barhanko är 35 år gammal och föddes den 1 januari 1991. Hon fyller 36 år den 1 januari.
Har Izla några bolagsengagemang?
Izla har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat SiNiNi AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Izla några fordon?
Är Izla gift?
Izla är gift med Georg Barhanko.
Vilket telefonnummer har Izla?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Izla.
Vilket stjärntecken har Izla?
Izla har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Izla folkbokförd?
Izla Barhanko är folkbokförd i Norrköping kommun.
Vilket län tillhör Izla?
Izla Barhanko tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Izla?
Izla Barhanko tillhör Norrköpings S:t Olofs församling.