7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Abdo Adal

Årsinkomst: Kolla Abdos lön anonymt

Personnummer: 19910106- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 6 januari 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Abdo Adal

Förnamn: Abdo

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Adal

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-05-29

Gatuadress: Smällgatan 4 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 597 52

Postort: Åtvidaberg

Distrikt: Åtvid

Församling: Åtvids församling (056101)

Kommun: Åtvidaberg (0561)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdo Adal är en 35 årig man bosatt i Åtvidaberg kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 35 dagar sedan 29 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdo Adal?

Vad tjänar Abdo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdos
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Smällgatan 4 B lgh 1101

Latitud: 58.203367   |   Longitud: 16.009662

Registrerat på adressen


Smällgatan 4 B lgh 1101
597 52 Åtvidaberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 64 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdo har inga bolagsengagemang


Mer om Abdo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 178 dagar)

Födelsedag

06 januari (en onsdag om 187 dagar)

Födelsedatum

1991-01-06 (en söndag för 12 962 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 187 dagar (en måndag)

Abdo Adal är en 35 årig man bosatt i Åtvidaberg kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 35 dagar sedan 29 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Abdos bostadsområde, på postnummer 597 52, har 17,10 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 246 707 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Åtvidaberg där Abdos ingår. Abdos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Abdo bor tillsammans med en 36 årig kvinna vid namn Hala Adleh. Hon registrerades på adressen den 12 juli 2021, och har bott där totalt 4 år och 356 dagar. Han är gift med Hala Adleh .

Vill du fira Abdos födelsedag ska du gratulera honom om 187 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 187 dagar (en måndag).

Abdo har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Abdo i Sverige det senaste kvartalet är Abdo Khoury i Södertälje, Abdo Goriya i Vällingby och Abdo Al Brejawi i Örebro.

Informationen om Abdo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdo Adal