7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Christoffer John Gustav Löf
Årsinkomst: Kolla Christoffers lön anonymt
Personnummer: 19910109-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 9 januari 1991
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 maj
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Christoffer John Gustav Löf
Förnamn: Christoffer John Gustav
Tilltalsnamn: Christoffer
Efternamn: Löf
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-01-01
Gatuadress: Idvägen 36
Postnummer: 571 95
Postort: Nässjö
Distrikt: Nässjö
Församling: Nässjö församling (068201)
Kommun: Nässjö (0682)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Christoffer
Christoffer Löf är en man på 35 år som bor på Idvägen 36 i Nässjö. Christoffers bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 5 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christoffer
Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Idvägen 36
Registrerat på adressen
571 95 Nässjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Jennie Caroline Swenson Löf (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Jennie Caroline Swenson Löf (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Christoffer kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Christoffer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Christoffers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 2008
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Christoffer
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 178 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 187 dagar)
Födelsedatum
1991-01-09 (en onsdag för 12 962 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 187 dagar (en torsdag)
Christoffer Löf är en man på 35 år som bor på Idvägen 36 i Nässjö. Christoffers bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 5 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Christoffers postnummer, 571 95, är medelinkomsten 446 182 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christoffer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Christoffer ingår. Christoffers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.
Christoffer bor tillsammans med Jennie Swenson Löf. Hon är en 42 årig kvinna som flyttade in den 30 december 2020 och har bott där totalt 5 år och 188 dagar. Han är gift med Jennie Swenson Löf .
På Christoffers nästa födelsedag fyller han 36 år. Den inträffar om 187 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 187 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 301 dagar.
Namnet John är 'Engelsk form av Johan'.
Christoffer har 1 bolagsengagemang (
J Swenson Löf Fastigheter AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christoffer i Sverige Christoffer Gustafsson i Uppsala, Christoffer Jensen i Saltsjö-Duvnäs och Christoffer Edlund i Lidköping.
Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Christoffer Löf
Var bor Christoffer?
Hur gammal är Christoffer?
Christoffer Löf är 35 år gammal och föddes den 9 januari 1991. Han fyller 36 år den 9 januari.
Har Christoffer några bolagsengagemang?
Christoffer har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat J Swenson Löf Fastigheter AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Christoffer några fordon?
Är Christoffer gift?
Christoffer är gift med Jennie Swenson Löf.
Vilket telefonnummer har Christoffer?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Christoffer.
Vilket stjärntecken har Christoffer?
Christoffer har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Christoffer folkbokförd?
Christoffer Löf är folkbokförd i Nässjö kommun.
Vilket län tillhör Christoffer?
Christoffer Löf tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Christoffer?
Christoffer Löf tillhör Nässjö församling.