7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Ahmad Al Asfaar

Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt

Personnummer: 19910124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 24 januari 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Ahmad Al Asfaar

Förnamn: Ahmad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Asfaar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-05-21

Gatuadress: Torsgatan 1 B lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 648 31

Postort: Hälleforsnäs

Distrikt: Mellösa

Församling: Mellösa församling (048207)

Kommun: Flen (0482)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahmad Al Asfaar är en 35 årig man och bosatt på Torsgatan 1 B lgh 1103 i Hälleforsnäs. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 61 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 maj 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmad Al Asfaar?

Vad tjänar Ahmad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmads
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Torsgatan 1 B lgh 1103

Latitud: 59.152444   |   Longitud: 16.497671

Registrerat på adressen


Torsgatan 1 B lgh 1103
648 31 Hälleforsnäs

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmads bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ahmad har inga bolagsengagemang


Mer om Ahmad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 168 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 197 dagar)

Födelsedatum

1991-01-24 (en torsdag för 12 952 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 197 dagar (en fredag)

Ahmad Al Asfaar är en 35 årig man och bosatt på Torsgatan 1 B lgh 1103 i Hälleforsnäs. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 61 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 maj 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ahmads bostadsområde, på postnummer 648 31, är 273 224 kr per år och 13,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Flen där Ahmads ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.

Ahmad bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ahmad är inte gift.

Ahmads nästa födelsedag är om 197 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 197 dagar (en fredag).

Ahmad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.

Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmad Al Asfaar