7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Monte Al Aaradji

Årsinkomst: Kolla Montes lön anonymt

Personnummer: 19910124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 24 januari 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Monte Al Aaradji

Förnamn: Monte

Tilltalsnamn: Monte

Efternamn: Al Aaradji

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-23

Gatuadress: Salixgatan 1 A

Postnummer: 212 32

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Monte

Monte Al Aaradji är en 35 årig man och bosatt på Salixgatan 1 A i Malmö. Hans bostad är en villa på 281 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juni 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Monte

Informationen om Monte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Monte Al Aaradji?

Vad tjänar Monte?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Montes
Kreditstatus?

Nyfiken på Montes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Salixgatan 1 A

Latitud: 55.589132   |   Longitud: 13.083445

Registrerat på adressen


Salixgatan 1 A
212 32 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Monte kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Monte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Montes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 281 kvm

Byggår: 2012

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Flavora café Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Monte


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 161 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 204 dagar)

Födelsedatum

1991-01-24 (en torsdag för 12 945 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 204 dagar (en fredag)

Monte Al Aaradji är en 35 årig man och bosatt på Salixgatan 1 A i Malmö. Hans bostad är en villa på 281 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juni 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Montes bostadsområde, på postnummer 212 32, är 381 236 kr per år och 3,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Montes ingår. Montes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 192.

Monte bor tillsammans med 4 personer: Mina Raad Khzandar , Asraa Al Dabbagh , Shafika Hussain , Asaad Al Aaradji . Monte är gift med Mina Raad Khzandar .

Montes nästa födelsedag är om 204 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 204 dagar (en fredag).

Monte har 1 bolagsengagemang ( Flavora café ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Monte i Sverige Monte Al Aaradji i Malmö, Monte Alfani i Märsta och Monte Hameed Badri i Lagan.

Informationen om Monte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Monte Al Aaradji