7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Jahn Karzan Ameen
Årsinkomst: Kolla Jahns lön anonymt
Personnummer: 19910129-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 29 januari 1991
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Jahn Karzan Ameen
Förnamn: Jahn Karzan
Tilltalsnamn: Jahn
Efternamn: Ameen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-04-17
Gatuadress: Kungsbergavägen 30
Postnummer: 179 97
Postort: Färentuna
Distrikt: Färingsö
Församling: Färingsö församling (012509)
Kommun: Ekerö (0125)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jahn
Jahn Ameen är en man på 35 år som bor på Kungsbergavägen 30 i Färentuna. Jahns bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 59 dagar sedan han flyttade in den 17 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jahn
Informationen om Jahn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kungsbergavägen 30
Registrerat på adressen
179 97 Färentuna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jahn kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jahn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jahns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Jahn har inga bolagsengagemang
Mer om Jahn
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 137 dagar)
Födelsedag
29 januari (en fredag om 228 dagar)
Födelsedatum
1991-01-29 (en tisdag för 12 921 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 228 dagar (en onsdag)
Jahn Ameen är en man på 35 år som bor på Kungsbergavägen 30 i Färentuna. Jahns bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 59 dagar sedan han flyttade in den 17 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Jahns postnummer, 179 97, är medelinkomsten 453 448 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,24 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jahn och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Jahn ingår. Jahns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Jahn bor tillsammans med Ruzena Ameen. Hon är en 33 årig kvinna som flyttade in den 17 april 2026 och har bott där totalt 59 dagar. Han är gift med Ruzena Ameen .
På Jahns nästa födelsedag fyller han 36 år. Den inträffar om 228 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 228 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Jahn har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jahn i Sverige Jahn Backström i Stockholm, Jahn Svensson i Västerås och Jahn Stääv i Strängnäs.
Informationen om Jahn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.