7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Rebecca Njuki

Årsinkomst: Kolla Rebeccas lön anonymt

Personnummer: 19910203- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 3 februari 1991

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Rebecca Njuki

Förnamn: Rebecca

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Njuki

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-09-11

Gatuadress: Björnboda torg 3 lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 162 44

Postort: Vällingby

Distrikt: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rebecca Njuki är en 35 årig kvinna och bosatt på Björnboda torg 3 lgh 1103 i Vällingby. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 september 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 295 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rebecca Njuki?

Vad tjänar Rebecca?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rebeccas
Kreditstatus?

Nyfiken på Rebeccas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björnboda torg 3 lgh 1103

Latitud: 59.377307   |   Longitud: 17.857794

Registrerat på adressen


Björnboda torg 3 lgh 1103
162 44 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rebecca kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rebecca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rebeccas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rebecca har inga bolagsengagemang


Mer om Rebecca


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 150 dagar)

Födelsedag

03 februari (en onsdag om 215 dagar)

Födelsedatum

1991-02-03 (en söndag för 12 934 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 215 dagar (en måndag)

Rebecca Njuki är en 35 årig kvinna och bosatt på Björnboda torg 3 lgh 1103 i Vällingby. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 september 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 295 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rebeccas bostadsområde, på postnummer 162 44, är 413 196 kr per år och 2,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Rebeccas ingår. Rebeccas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Förutom Rebecca bor också Isabel Kanga på adressen. Där har hon bott i 30 år och 330 dagar sedan hon först registrerades där den 7 augusti 1995. Rebecca är inte gift.

Rebeccas nästa födelsedag är om 215 dagar då hon fyller 36 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 4 år och 215 dagar (en måndag).

Rebecca har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecca i Sverige Rebecca Cohen i Stockholm, Rebecca Elfélius i Norrtälje och Rebecca Frisk i Trollhättan.

Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rebecca Njuki