7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-13
Lars Åke Andreas Åkesson
Årsinkomst: Kolla Andreas lön anonymt
Personnummer: 19910204-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 4 februari 1991
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 november
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Åke Andreas Åkesson
Förnamn: Lars Åke Andreas
Tilltalsnamn: Andreas
Efternamn: Åkesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-12-15
Gatuadress: Parkgatan 37 H
Postnummer: 244 62
Postort: Furulund
Distrikt: Lackalänga-Stävie
Församling: Lackalänga-Stävie församling (126104)
Kommun: Kävlinge (1261)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Andreas
Andreas Åkesson är en 35 årig man och bosatt på Parkgatan 37 H i Furulund. Hans bostad är en lägenhet på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 december 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 210 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Andreas
Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Parkgatan 37 H
Registrerat på adressen
244 62 Furulund
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Andreas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Andreas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Andreas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 78 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Andreas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 159 dagar)
Födelsedag
04 februari (en torsdag om 206 dagar)
Födelsedatum
1991-02-04 (en måndag för 12 943 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 206 dagar (en tisdag)
Andreas Åkesson är en 35 årig man och bosatt på Parkgatan 37 H i Furulund. Hans bostad är en lägenhet på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 december 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 210 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Andreas bostadsområde, på postnummer 244 62, är 423 348 kr per år och 4,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kävlinge där Andreas ingår. Andreas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Andreas bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Andreas är inte gift.
Andreas nästa födelsedag är om 206 dagar då han fyller 36 år. Hans namnsdag är om 140 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 206 dagar (en tisdag).
Namnet Andreas är 'Grekiskt namn, eg. smekform av namn på Andr- ’man, människa’'.
Andreas har 1 bolagsengagemang (
HSB Bostadsrättsförening Solbacken i Furulund
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Andreas i Sverige Andreas Sjödin i Sundsvall, Andreas Bäcklund i Västervik och Andreas Lindqvist i Skara.
Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Andreas Åkesson
Var bor Andreas?
Hur gammal är Andreas?
Andreas Åkesson är 35 år gammal och föddes den 4 februari 1991. Han fyller 36 år den 4 februari.
Har Andreas några bolagsengagemang?
Andreas har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat HSB Bostadsrättsförening Solbacken i Furulund . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Andreas några fordon?
Är Andreas gift?
Andreas är inte gift.
Vilket telefonnummer har Andreas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Andreas.
Vilket stjärntecken har Andreas?
Andreas har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Andreas folkbokförd?
Andreas Åkesson är folkbokförd i Kävlinge kommun.
Vilket län tillhör Andreas?
Andreas Åkesson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Andreas?
Andreas Åkesson tillhör Lackalänga-Stävie församling.