7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Catrin Jantha
Årsinkomst: Kolla Catrins lön anonymt
Personnummer: 19910403-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 3 april 1991
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Catrin Jantha
Förnamn: Catrin
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jantha
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-01-20
Gatuadress: Fanjunkaregatan 7 D lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 415 23
Postort: Göteborg
Distrikt: Nylöse
Församling: Nylöse församling (148004)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Catrin Jantha är en 35 årig kvinna och bosatt på Fanjunkaregatan 7 D lgh 1001 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 20 januari 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 160 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fanjunkaregatan 7 D lgh 1001
Registrerat på adressen
415 23 Göteborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Catrin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Catrin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Catrins bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1945
Bolagsengagemang | 5 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 8,5 Vinst (MSEK) 1,3 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 8,5 | 1,3 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,9 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 1,9 | 0,1 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 12,4 Vinst (MSEK) 1,6 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 12,4 | 1,6 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 0 | 0,1 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,7 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 0,7 | 0,1 |
Mer om Catrin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 87 dagar)
Födelsedag
03 april (en lördag om 278 dagar)
Födelsedatum
1991-04-03 (en onsdag för 12 871 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 278 dagar (en torsdag)
Catrin Jantha är en 35 årig kvinna och bosatt på Fanjunkaregatan 7 D lgh 1001 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 20 januari 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 160 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Catrins bostadsområde, på postnummer 415 23, är 365 690 kr per år och 5,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Catrins ingår. Catrins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Förutom Catrin bor också Sukanya Jantha på adressen. Där har hon bott i 34 år och 184 dagar sedan hon först registrerades där den 27 december 1991. Catrin är inte gift.
Catrins nästa födelsedag är om 278 dagar då hon fyller 36 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 4 år och 278 dagar (en torsdag).
Catrin har 5 bolagsengagemang (
Högsbo Däck Aktiebolag
,
SK Service i Gbg AB
,
Göteborgs Däck & Fälg AB
,
Göteborgs Däck & Fälg 99 AB
och
GDF Fastigheter AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Catrin i Sverige Catrin Hedlund i Järna, Catrin Rappe i Billdal och Catrin Steen i Rosersberg.
Informationen om Catrin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Catrin Jantha
Var bor Catrin?
Hur gammal är Catrin?
Catrin Jantha är 35 år gammal och föddes den 3 april 1991. Hon fyller 36 år den 3 april.
Har Catrin några bolagsengagemang?
Catrin har 5 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Högsbo Däck Aktiebolag , SK Service i Gbg AB , Göteborgs Däck & Fälg AB , Göteborgs Däck & Fälg 99 AB och GDF Fastigheter AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Catrin några fordon?
Är Catrin gift?
Catrin är inte gift.
Vilket telefonnummer har Catrin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Catrin.
Vilket stjärntecken har Catrin?
Catrin har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Catrin folkbokförd?
Catrin Jantha är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Catrin?
Catrin Jantha tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Catrin?
Catrin Jantha tillhör Nylöse församling.