7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Handan Dogan Tasdemir
Årsinkomst: Kolla Handans lön anonymt
Personnummer: 19910423-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 23 april 1991
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Handan Dogan Tasdemir
Förnamn: Handan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Dogan Tasdemir
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-19
Gatuadress: Turmalingatan 14 lgh 1004
Våning & dörr: Entréplan, dörr 4 från vänster
Postnummer: 224 88
Postort: Lund
Distrikt: Stora Råby
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Handan Dogan Tasdemir är en 35 årig kvinna och bosatt på Turmalingatan 14 lgh 1004 i Lund. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 35 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 161 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
224 88 Lund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Handan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Handan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Handans bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 35 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2024
Bolagsengagemang | 0 st
Handan har inga bolagsengagemang
Mer om Handan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 67 dagar)
Födelsedag
23 april (en fredag om 298 dagar)
Födelsedatum
1991-04-23 (en tisdag för 12 851 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 298 dagar (en onsdag)
Handan Dogan Tasdemir är en 35 årig kvinna och bosatt på Turmalingatan 14 lgh 1004 i Lund. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 35 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 161 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Handans bostadsområde, på postnummer 224 88, är 294 534 kr per år och 3,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Handans ingår. Handans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 153.
Handan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Handan är inte gift.
Handans nästa födelsedag är om 298 dagar då hon fyller 36 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 4 år och 298 dagar (en onsdag).
Handan har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Handan i Sverige Handan Atci i Handen, Handan Candeger i Bagarmossen och Handan Balci i Skärholmen.
Informationen om Handan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Handan Dogan Tasdemir
Var bor Handan?
Hur gammal är Handan?
Handan Dogan Tasdemir är 35 år gammal och föddes den 23 april 1991. Hon fyller 36 år den 23 april.
Har Handan några bolagsengagemang?
Handan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Handan några fordon?
Är Handan gift?
Handan är inte gift.
Vilket telefonnummer har Handan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Handan.
Vilket stjärntecken har Handan?
Handan har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Handan folkbokförd?
Handan Dogan Tasdemir är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Handan?
Handan Dogan Tasdemir tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Handan?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Handan tillhör.