7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Sohaib Latouf

Årsinkomst: Kolla Sohaibs lön anonymt

Personnummer: 19910513- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 13 maj 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Sohaib Latouf

Förnamn: Sohaib

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Latouf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-11-22

Gatuadress: Lövstigen 30

Postnummer: 771 36

Postort: Ludvika

Distrikt: Ludvika

Församling: Ludvika församling (208501)

Kommun: Ludvika (2085)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sohaib Latouf är en 35 årig man och bosatt på Lövstigen 30 i Ludvika. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 november 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sohaib Latouf?

Vad tjänar Sohaib?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sohaibs
Kreditstatus?

Nyfiken på Sohaibs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövstigen 30

Latitud: 60.181933   |   Longitud: 15.203944

Registrerat på adressen


Lövstigen 30
771 36 Ludvika

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sohaib kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sohaib hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sohaibs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sohaib har inga bolagsengagemang


Mer om Sohaib


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 61 dagar)

Födelsedag

13 maj (en torsdag om 304 dagar)

Födelsedatum

1991-05-13 (en måndag för 12 845 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 304 dagar (en tisdag)

Sohaib Latouf är en 35 årig man och bosatt på Lövstigen 30 i Ludvika. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 november 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sohaibs bostadsområde, på postnummer 771 36, är 415 887 kr per år och 3,58 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Sohaibs ingår. Sohaibs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Förutom Sohaib bor också Hanin Hamdan på adressen. Där har hon bott i 4 år och 233 dagar sedan hon först registrerades där den 22 november 2021. Sohaib är gift med Hanin Hamdan .

Sohaibs nästa födelsedag är om 304 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 304 dagar (en tisdag).

Sohaib har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sohaib i Sverige Sohaib Shosha i Upplands Väsby, Sohaib Jabar Amin i Örebro och Sohaib Mudassar i Norsborg.

Informationen om Sohaib kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sohaib Latouf