7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Samed K M Abujazar

Årsinkomst: Kolla Sameds lön anonymt

Personnummer: 19910514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 14 maj 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Samed K M Abujazar

Förnamn: Samed K M

Tilltalsnamn: Samed

Efternamn: Abujazar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-09-01

Gatuadress: Svärmgatan 7 lgh 1006

Våning & dörr: Entréplan, dörr 6 från vänster

Postnummer: 752 55

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala Helga Trefaldighet

Församling: Helga Trefaldighets församling (038002)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Samed

Samed Abujazar är en 35 årig man och bosatt på Svärmgatan 7 lgh 1006 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 55 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 304 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Samed

Informationen om Samed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Samed Abujazar?

Vad tjänar Samed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sameds
Kreditstatus?

Nyfiken på Sameds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svärmgatan 7 lgh 1006

Latitud: 59.836205   |   Longitud: 17.631146

Registrerat på adressen


Svärmgatan 7 lgh 1006
752 55 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Samed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Samed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sameds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 55 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Samed har inga bolagsengagemang


Mer om Samed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 49 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 316 dagar)

Födelsedatum

1991-05-14 (en tisdag för 12 833 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 316 dagar (en onsdag)

Samed Abujazar är en 35 årig man och bosatt på Svärmgatan 7 lgh 1006 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 55 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 304 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sameds bostadsområde, på postnummer 752 55, är 326 086 kr per år och 2,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Sameds ingår. Sameds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 164.

Samed bor tillsammans med 3 personer: Khaled Abujazar , Kholoud O S Almassri , Mohamed Abdel-Monsef Salem . Samed är inte gift.

Sameds nästa födelsedag är om 316 dagar då han fyller 36 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 316 dagar (en onsdag).

Samed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samed i Sverige Samed Dalbudak i Kista, Samed Ahmeti i Västerås och Samed Harman i Handen.

Informationen om Samed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Samed Abujazar