7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Sebastian Leo Emanuel Suni Johansson

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 19910524- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 35 år

Födelsedag: 24 maj 1991

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sebastian Leo Emanuel Suni Johansson

Förnamn: Sebastian Leo Emanuel

Tilltalsnamn: Sebastian

Efternamn: Suni Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-05

Gatuadress: Baskemöllegatan 6 A lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 214 40

Postort: Malmö

Distrikt: Sofielund

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sebastian

Sebastian Suni Johansson är en 35 årig man och bosatt på Baskemöllegatan 6 A lgh 1303 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Suni Johansson?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Baskemöllegatan 6 A lgh 1303

Latitud: 55.591733   |   Longitud: 13.026679

Registrerat på adressen


Baskemöllegatan 6 A lgh 1303
214 40 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
TAX,STRÄVHÅRIG DVÄRG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-09-08 (5 år) Ägare Sebastian Suni Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-09-08 (5 år) Sebastian Suni Johansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sebastians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 79 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sebastian har inga bolagsengagemang


Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

35 år (och 58 dagar)

Födelsedag

24 maj (en måndag om 307 dagar)

Födelsedatum

1991-05-24 (en fredag för 12 842 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 4 år och 307 dagar (en lördag)

Sebastian Suni Johansson är en 35 årig man och bosatt på Baskemöllegatan 6 A lgh 1303 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 214 40, är 314 918 kr per år och 3,81 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 357.

Förutom Sebastian bor också Moa Johansson på adressen. Där har hon bott i 5 år och 197 dagar sedan hon först registrerades där den 5 januari 2021. På adressen finns också en hund registrerad som Sebastian är ägare till. Sebastian är inte gift.

Sebastians nästa födelsedag är om 307 dagar då han fyller 36 år. Hans namnsdag är om 183 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 307 dagar (en lördag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Suni Johansson