7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ronja Elisabeth Gustafsson Engum
Årsinkomst: Kolla Ronjas lön anonymt
Personnummer: 19910802-
Ålder: 34 år
Födelsedag: 2 augusti 1991
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ronja Elisabeth Gustafsson Engum
Förnamn: Ronja Elisabeth
Tilltalsnamn: Ronja
Efternamn: Engum
Mellannamn: Gustafsson
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-30
Gatuadress: Egnahemsvägen 19
Postnummer: 522 32
Postort: Tidaholm
Distrikt: Tidaholm
Församling: Tidaholms församling (149801)
Kommun: Tidaholm (1498)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ronja
Ronja Gustafsson Engum är 34 år och bosatt på Egnahemsvägen 19 i Tidaholm. Hon bor i en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 1 år och 308 dagar sedan hon flyttade in den 30 augusti 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ronja
Informationen om Ronja kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Egnahemsvägen 19
Registrerat på adressen
522 32 Tidaholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ronja kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ronja hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ronjas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 98 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Ronja har inga bolagsengagemang
Mer om Ronja
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
34 år (och 336 dagar)
Födelsedag
02 augusti (en söndag om 29 dagar)
Födelsedatum
1991-08-02 (en fredag för 12 755 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 5 år och 29 dagar (en lördag)
Ronja Gustafsson Engum är 34 år och bosatt på Egnahemsvägen 19 i Tidaholm. Hon bor i en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 1 år och 308 dagar sedan hon flyttade in den 30 augusti 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 522 32, är medelinkomsten 350 580 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,03 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Tidaholm där Ronja ingår. Ronjas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Ronja bor tillsammans med Johan Karlsson. Han har bott på Egnahemsvägen 19 i totalt 5 år och 100 dagar sedan han först registrerades på adressen den 26 mars 2021. Hon är inte gift.
Ronja fyller 35 år om 29 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 5 år och 29 dagar (en lördag).
Ronja har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ronja i Sverige Ronja Eriksson i Täby, Ronja Eriksson i Stockholm och Ronja Rieem Eriksson i Borlänge.
Informationen om Ronja kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ronja Gustafsson Engum
Var bor Ronja?
Hur gammal är Ronja?
Ronja Gustafsson Engum är 34 år gammal och föddes den 2 augusti 1991. Hon fyller 35 år den 2 augusti.
Har Ronja några bolagsengagemang?
Ronja har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ronja några fordon?
Är Ronja gift?
Ronja är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ronja?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ronja.
Vilket stjärntecken har Ronja?
Ronja har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ronja folkbokförd?
Ronja Gustafsson Engum är folkbokförd i Tidaholm kommun.
Vilket län tillhör Ronja?
Ronja Gustafsson Engum tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Ronja?
Ronja Gustafsson Engum tillhör Tidaholms församling.