7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Linda Maria Ossiansson

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19910929- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 29 september 1991

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Linda Maria Ossiansson

Förnamn: Linda Maria

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Ossiansson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-03-31

Gatuadress: Båtstigen 11

Postnummer: 725 91

Postort: Västerås

Distrikt: Barkarö

Församling: Västerås-Barkarö församling (198010)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Ossiansson är en kvinna på 34 år som bor på Båtstigen 11 i Västerås. Lindas bostad är en villa på 65 kvm . Där har hon bott i 98 dagar sedan hon flyttade in den 31 mars 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Ossiansson?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Båtstigen 11

Latitud: 59.569383   |   Longitud: 16.524899

Registrerat på adressen


Båtstigen 11
725 91 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 65 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ossiansson konsult AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,9 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,9 0
Werion AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 281 dagar)

Födelsedag

29 september (en tisdag om 84 dagar)

Födelsedatum

1991-09-29 (en söndag för 12 700 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 84 dagar (en måndag)

Linda Ossiansson är en kvinna på 34 år som bor på Båtstigen 11 i Västerås. Lindas bostad är en villa på 65 kvm . Där har hon bott i 98 dagar sedan hon flyttade in den 31 mars 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lindas postnummer, 725 91, är medelinkomsten 550 483 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Linda och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 310.

Linda bor tillsammans med Jonas Ossiansson. Han är en 35 årig man som flyttade in den 31 mars 2026 och har bott där totalt 98 dagar. Hon är gift med Jonas Ossiansson .

På Lindas nästa födelsedag fyller hon 35 år. Den inträffar om 84 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 5 år och 84 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 348 dagar.

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 2 bolagsengagemang ( Ossiansson konsult AB och Werion AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Ossiansson