7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Philip Sebastian Carl Larsson

Årsinkomst: Kolla Philips lön anonymt

Personnummer: 19911002- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 2 oktober 1991

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Philip Sebastian Carl Larsson

Förnamn: Philip Sebastian Carl

Tilltalsnamn: Philip

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-09-01

Gatuadress: Trädgårdsgatan 285

Postnummer: 621 54

Postort: Visby

Distrikt: Visby domkyrkodistrikt

Församling: Visby domkyrkoförsamling (098001)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Philip

Philip Larsson är 34 år och bosatt på Trädgårdsgatan 285 i Visby. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 3 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Philip

Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Philip Larsson?

Vad tjänar Philip?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Philips
Kreditstatus?

Nyfiken på Philips Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trädgårdsgatan 285

Latitud: 57.619284   |   Longitud: 18.313218

Registrerat på adressen


Trädgårdsgatan 285
621 54 Visby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SIBERIAN HUSKY Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-11-26 (6 år) Ägare Philip Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-11-26 (6 år) Philip Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Philip kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Philip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Philips bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Riksbyggen Bostadsrättsförening Skäran Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Philip


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 273 dagar)

Födelsedag

02 oktober (en fredag om 92 dagar)

Födelsedatum

1991-10-02 (en onsdag för 12 692 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 92 dagar (en torsdag)

Philip Larsson är 34 år och bosatt på Trädgårdsgatan 285 i Visby. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 3 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 621 54, är medelinkomsten 353 482 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,61 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Philip ingår. Philips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Philip bor tillsammans med Jennie Liljegren. Hon har bott på Trädgårdsgatan 285 i totalt 3 år och 304 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 september 2022. Det finns även en hund på Philips adress som han är ägare till. Han är inte gift.

Philip fyller 35 år om 92 dagar och har namnsdag om 202 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 5 år och 92 dagar (en torsdag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Philip har 1 bolagsengagemang ( Riksbyggen Bostadsrättsförening Skäran ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Philip i Sverige Philip Österlund i Trelleborg, Philip Diab i Malmö och Philip Jonsson i Skellefteå.

Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Philip Larsson