7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Andreas Bo Laisi

Årsinkomst: Kolla Andreas lön anonymt

Personnummer: 19911004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 4 oktober 1991

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 november

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Andreas Bo Laisi

Förnamn: Andreas Bo

Tilltalsnamn: Andreas

Efternamn: Laisi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-02-17

Gatuadress: Hinneryd 3272

Postnummer: 287 93

Postort: Strömsnäsbruk

Distrikt: Hinneryd

Församling: Hinneryds församling (076702)

Kommun: Markaryd (0767)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Andreas

Andreas Laisi är en 34 årig man och bosatt på Hinneryd 3272 i Strömsnäsbruk. Hans bostad är ett lantbruk på 152 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 februari 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 143 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Andreas

Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Andreas Laisi?

Vad tjänar Andreas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Andreas
Kreditstatus?

Nyfiken på Andreas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hinneryd 3272

Latitud: 56.607025   |   Longitud: 13.568027

Registrerat på adressen


Hinneryd 3272
287 93 Strömsnäsbruk

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Laisi, Andreas Status Aktiv
Ansvarig Andreas Bo Laisi (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Andreas Bo Laisi (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-09-01 (3 år) Ägare Kajsa Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-09-01 (3 år) Kajsa Johansson Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-08-12 (9 år) Ägare Kajsa Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-08-12 (9 år) Kajsa Johansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Andreas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Andreas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Andreas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Laisi, Andreas Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Andreas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 279 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 86 dagar)

Födelsedatum

1991-10-04 (en fredag för 12 698 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 86 dagar (en lördag)

Andreas Laisi är en 34 årig man och bosatt på Hinneryd 3272 i Strömsnäsbruk. Hans bostad är ett lantbruk på 152 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 februari 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 143 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Andreas bostadsområde, på postnummer 287 93, är 330 553 kr per år och 5,76 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Markaryd där Andreas ingår. Andreas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Förutom Andreas bor också Kajsa Johansson på adressen. Där har hon bott i 2 år och 143 dagar sedan hon först registrerades där den 17 februari 2024. Det finns också 2 hundar i bostaden. Andreas är inte gift.

Andreas nästa födelsedag är om 86 dagar då han fyller 35 år. Hans namnsdag är om 143 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 86 dagar (en lördag).

Namnet Andreas är 'Grekiskt namn, eg. smekform av namn på Andr- ’man, människa’'.

Andreas har 1 bolagsengagemang ( Laisi, Andreas ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Andreas i Sverige Andreas Sjödin i Sundsvall, Andreas Bäcklund i Västervik och Andreas Lindqvist i Skara.

Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Andreas Laisi