7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Maria Linnéa Avraam

Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt

Personnummer: 19911124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 24 november 1991

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Maria Linnéa Avraam

Förnamn: Maria Linnéa

Tilltalsnamn: Maria

Efternamn: Avraam

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-03-28

Gatuadress: Ulsavilagatan 3 G

Postnummer: 702 87

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Maria

Maria Avraam är en 34 årig kvinna och bosatt på Ulsavilagatan 3 G i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 112 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 mars 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 111 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maria

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maria Avraam?

Vad tjänar Maria?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marias
Kreditstatus?

Nyfiken på Marias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ulsavilagatan 3 G

Latitud: 59.263802   |   Longitud: 15.270091

Registrerat på adressen


Ulsavilagatan 3 G
702 87 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maria kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 112 kvm

Byggår: 2015

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Maria har inga bolagsengagemang


Mer om Maria


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 235 dagar)

Födelsedag

24 november (en tisdag om 130 dagar)

Födelsedatum

1991-11-24 (en söndag för 12 654 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 130 dagar (en måndag)

Maria Avraam är en 34 årig kvinna och bosatt på Ulsavilagatan 3 G i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 112 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 mars 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 111 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Marias bostadsområde, på postnummer 702 87, är 432 239 kr per år och 1,61 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 141.

Förutom Maria bor också Joacim Wideving på adressen. Där har han bott i 2 år och 111 dagar sedan han först registrerades där den 28 mars 2024. Maria är inte gift.

Marias nästa födelsedag är om 130 dagar då hon fyller 35 år. Hennes namnsdag är om 226 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 5 år och 130 dagar (en måndag).

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Maria har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maria Avraam