7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Sebastian Filip Hermansson
Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt
Personnummer: 19911124-
Ålder: 34 år
Födelsedag: 24 november 1991
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Sebastian Filip Hermansson
Förnamn: Sebastian Filip
Tilltalsnamn: Sebastian
Efternamn: Hermansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-02-01
Gatuadress: Emmislöv 1113
Postnummer: 289 93
Postort: Broby
Distrikt: Emmislöv
Församling: Broby-Emmislövs församling (125606)
Kommun: Östra Göinge (1256)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sebastian
Sebastian Hermansson är en 34 årig man och bosatt på Emmislöv 1113 i Broby. Han flyttade in på adressen den 1 februari 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 145 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Emmislöv 1113
Registrerat på adressen
289 93 Broby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2013-05-22 (13 år) Ägare Sebastian Hermansson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2013-05-22 (13 år) | Sebastian Hermansson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sebastian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Sebastian har inga bolagsengagemang
Mer om Sebastian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
34 år (och 214 dagar)
Födelsedag
24 november (en tisdag om 151 dagar)
Födelsedatum
1991-11-24 (en söndag för 12 633 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 5 år och 151 dagar (en måndag)
Sebastian Hermansson är en 34 årig man och bosatt på Emmislöv 1113 i Broby. Han flyttade in på adressen den 1 februari 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 145 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 289 93, är 424 438 kr per år och 2,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Östra Göinge där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.
Förutom Sebastian bor också Sanna Hermansson på adressen. Där har hon bott i 9 år och 145 dagar sedan hon först registrerades där den 1 februari 2017. På adressen finns också en hund registrerad som Sebastian är ägare till. Sebastian är gift med Sanna Hermansson .
Sebastians nästa födelsedag är om 151 dagar då han fyller 35 år. Hans namnsdag är om 208 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 151 dagar (en måndag).
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Sebastian har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sebastian Hermansson
Var bor Sebastian?
Hur gammal är Sebastian?
Sebastian Hermansson är 34 år gammal och föddes den 24 november 1991. Han fyller 35 år den 24 november.
Har Sebastian några bolagsengagemang?
Sebastian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sebastian några fordon?
Är Sebastian gift?
Sebastian är gift med Sanna Hermansson.
Vilket telefonnummer har Sebastian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sebastian.
Vilket stjärntecken har Sebastian?
Sebastian har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Sebastian folkbokförd?
Sebastian Hermansson är folkbokförd i Östra Göinge kommun.
Vilket län tillhör Sebastian?
Sebastian Hermansson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sebastian?
Sebastian Hermansson tillhör Broby-Emmislövs församling.