7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ishita Jalan
Årsinkomst: Kolla Ishitas lön anonymt
Personnummer: 19911208-
Ålder: 34 år
Födelsedag: 8 december 1991
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Telefon: 054-101891
Namnregistrering
Personnamn: Ishita Jalan
Förnamn: Ishita
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jalan
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-03
Gatuadress: Tullhusgatan 3 F lgh 1403
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 652 11
Postort: Karlstad
Distrikt: Karlstads domkyrkodistrikt
Församling: Karlstads domkyrkoförsamling (178001)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ishita Jalan är 34 år gammal och bor på Tullhusgatan 3 F lgh 1403 i Karlstad. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Där har hon bott i 2 år och 31 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tullhusgatan 3 F lgh 1403
Registrerat på adressen
652 11 Karlstad
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ishita kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ishita hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ishitas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 69 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2022
Bolagsengagemang | 0 st
Ishita har inga bolagsengagemang
Mer om Ishita
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
34 år (och 208 dagar)
Födelsedag
08 december (en tisdag om 157 dagar)
Födelsedatum
1991-12-08 (en söndag för 12 627 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 5 år och 157 dagar (en måndag)
Ishita Jalan är 34 år gammal och bor på Tullhusgatan 3 F lgh 1403 i Karlstad. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Där har hon bott i 2 år och 31 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 652 11, som är Ishitas bostadsområde, är medelinkomsten 618 013 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,10 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Ishitas ingår. Ishitas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Ishita delar bostaden med Olof Valdemar Robertsson, en 38 årig man. Han flyttade in den 3 juni 2024 och har bott där totalt 2 år och 31 dagar. Ishita är inte gift.
Ishita har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 157 dagar då hon fyller 35 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 5 år och 157 dagar (en måndag).
Ishita har inga bolagsengagemang.
Informationen om Ishita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
054-101891
Andra möjliga format
Läs merMinska
004654101891 +4654101891 +4654-101891 +4654-10 18 91 054101891 054-101891 054-10 18 91 054 10 18 91 054 101891
Vanliga frågor om Ishita Jalan
Var bor Ishita?
Hur gammal är Ishita?
Ishita Jalan är 34 år gammal och föddes den 8 december 1991. Hon fyller 35 år den 8 december.
Har Ishita några bolagsengagemang?
Ishita har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ishita några fordon?
Är Ishita gift?
Ishita är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ishita?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ishita är 054-101891.
Vilket stjärntecken har Ishita?
Ishita har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Ishita folkbokförd?
Ishita Jalan är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Ishita?
Ishita Jalan tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Ishita?
Ishita Jalan tillhör Karlstads domkyrkoförsamling.