7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Philip Christian Anzén Skotte

Årsinkomst: Kolla Philip Christians lön anonymt

Personnummer: 19911211- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 11 december 1991

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Philip Christian Anzén Skotte

Förnamn: Philip Christian

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Anzén Skotte

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-02-06

Gatuadress: Jägarstigen 9

Postnummer: 192 55

Postort: Sollentuna

Distrikt: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Philip Christian Anzén Skotte är 34 år och bosatt på Jägarstigen 9 i Sollentuna. Han bor i en villa på 234 kvm . Där har han bott i 5 år och 156 dagar sedan han flyttade in den 6 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Philip Christian Anzén Skotte?

Vad tjänar Philip Christian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Philip Christians
Kreditstatus?

Nyfiken på Philip Christians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jägarstigen 9

Latitud: 59.434882   |   Longitud: 17.971810

Registrerat på adressen


Jägarstigen 9
192 55 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Philip Christian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Philip Christian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Philip Christians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 234 kvm

Byggår: 1998

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Philip Christian har inga bolagsengagemang


Mer om Philip Christian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 213 dagar)

Födelsedag

11 december (en fredag om 152 dagar)

Födelsedatum

1991-12-11 (en onsdag för 12 632 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 152 dagar (en torsdag)

Philip Christian Anzén Skotte är 34 år och bosatt på Jägarstigen 9 i Sollentuna. Han bor i en villa på 234 kvm . Där har han bott i 5 år och 156 dagar sedan han flyttade in den 6 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 192 55, är medelinkomsten 748 248 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,45 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Philip Christian ingår. Philip Christians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 118.

Philip Christian bor tillsammans med Emelie Anzén Skotte. Hon har bott på Jägarstigen 9 i totalt 5 år och 156 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 6 februari 2021. Han är gift med Emelie Anzén Skotte .

Philip Christian fyller 35 år om 152 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 5 år och 152 dagar (en torsdag).

Philip Christian har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Philip Christian i Sverige Christian Bauer i Lidingö, Philip Österlund i Trelleborg och Philip Diab i Malmö.

Informationen om Philip Christian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Philip Christian Anzén Skotte