7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Sonny Waldemar Oscarson
Årsinkomst: Kolla Sonnys lön anonymt
Personnummer: 19911230-
Ålder: 34 år
Födelsedag: 30 december 1991
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 november
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Sonny Waldemar Oscarson
Förnamn: Sonny Waldemar
Tilltalsnamn: Sonny
Efternamn: Oscarson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-07-01
Gatuadress: Orsälvsgatan 19 C
Postnummer: 792 51
Postort: Mora
Distrikt: Mora
Församling: Mora församling (206201)
Kommun: Mora (2062)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sonny
Sonny Oscarson är en man på 34 år som bor på Orsälvsgatan 19 C i Mora. Sonnys bostad är ett radhus på 87 kvm . Där har han bott i 3 år och 355 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sonny
Informationen om Sonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Orsälvsgatan 19 C
Registrerat på adressen
792 51 Mora
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sonny kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sonny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sonnys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 87 kvm
Byggår: 2022
Bolagsengagemang | 1 st
Mer om Sonny
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
34 år (och 173 dagar)
Födelsedag
30 december (en onsdag om 192 dagar)
Födelsedatum
1991-12-30 (en måndag för 12 592 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 5 år och 192 dagar (en tisdag)
Sonny Oscarson är en man på 34 år som bor på Orsälvsgatan 19 C i Mora. Sonnys bostad är ett radhus på 87 kvm . Där har han bott i 3 år och 355 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sonnys postnummer, 792 51, är medelinkomsten 372 505 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,13 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sonny och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Sonny ingår. Sonnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Sonny bor tillsammans med Vanja Snees. Hon är en 33 årig kvinna som flyttade in den 1 juli 2022 och har bott där totalt 3 år och 355 dagar. Han är inte gift.
På Sonnys nästa födelsedag fyller han 35 år. Den inträffar om 192 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 192 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 161 dagar.
Sonny har 1 bolagsengagemang (
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sonny i Sverige Sonny Sörensen i Piteå, Sonny Gustafsson i Stockholm och Sonny Carlsson i Helsingborg.
Informationen om Sonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sonny Oscarson
Var bor Sonny?
Hur gammal är Sonny?
Sonny Oscarson är 34 år gammal och föddes den 30 december 1991. Han fyller 35 år den 30 december.
Har Sonny några bolagsengagemang?
Sonny har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sonny några fordon?
Är Sonny gift?
Sonny är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sonny?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sonny.
Vilket stjärntecken har Sonny?
Sonny har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Sonny folkbokförd?
Sonny Oscarson är folkbokförd i Mora kommun.
Vilket län tillhör Sonny?
Sonny Oscarson tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Sonny?
Sonny Oscarson tillhör Mora församling.