7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-08
Bakary Njie
Årsinkomst: Kolla Bakarys lön anonymt
Personnummer: 19920219-
Ålder: 34 år
Födelsedag: 19 februari 1992
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Bakary Njie
Förnamn: Bakary
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Njie
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-02
Gatuadress: Merkurvägen 13
Postnummer: 854 68
Postort: Sundsvall
Distrikt: Njurunda
Församling: Njurunda församling (228110)
Kommun: Sundsvall (2281)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Bakary Njie är en man på 34 år som bor på Merkurvägen 13 i Sundsvall. bostad är en villa på 200 kvm . Där har han bott i 187 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Merkurvägen 13
Registrerat på adressen
854 68 Sundsvall
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bakary kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bakary hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bakarys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 200 kvm
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Bakary har inga bolagsengagemang
Mer om Bakary
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
34 år (och 139 dagar)
Födelsedag
19 februari (en fredag om 226 dagar)
Födelsedatum
1992-02-19 (en onsdag för 12 558 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 5 år och 226 dagar (en torsdag)
Bakary Njie är en man på 34 år som bor på Merkurvägen 13 i Sundsvall. bostad är en villa på 200 kvm . Där har han bott i 187 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Bakarys postnummer, 854 68, är medelinkomsten 446 632 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,13 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bakary och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Bakary ingår. Bakarys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 78.
Bakary bor tillsammans med Sara Anwar Njie. Hon är en 28 årig kvinna som flyttade in den 2 januari 2026 och har bott där totalt 187 dagar. Han är gift med Sara Anwar Njie .
På Bakarys nästa födelsedag fyller han 35 år. Den inträffar om 226 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 226 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Bakary har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bakary i Sverige Bakary Sanyang i Skärholmen, Bakary Manneh i Huddinge och Bakary Gomez Jawara i Norrköping.
Informationen om Bakary kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bakary Njie
Var bor Bakary?
Hur gammal är Bakary?
Bakary Njie är 34 år gammal och föddes den 19 februari 1992. Han fyller 35 år den 19 februari.
Har Bakary några bolagsengagemang?
Bakary har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bakary några fordon?
Är Bakary gift?
Bakary är gift med Sara Anwar Njie.
Vilket telefonnummer har Bakary?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bakary.
Vilket stjärntecken har Bakary?
Bakary har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Bakary folkbokförd?
Bakary Njie är folkbokförd i Sundsvall kommun.
Vilket län tillhör Bakary?
Bakary Njie tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Bakary?
Bakary Njie tillhör Njurunda församling.