7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-08-11

Robel Gebreab Okbai

Årsinkomst: Kolla Robel Gebreabs lön anonymt

Personnummer: 19920320- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 20 mars 1992

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Robel Gebreab Okbai

Förnamn: Robel Gebreab

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Okbai

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-20

Gatuadress: Storgatan 25 A lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 881 30

Postort: Sollefteå

Distrikt: Sollefteå

Församling: Sollefteå församling (228301)

Kommun: Sollefteå (2283)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Robel Gebreab Okbai är en man på 34 år som bor på Storgatan 25 A lgh 1203 i Sollefteå. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i 52 dagar sedan han flyttade in den 20 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Robel Gebreab Okbai?

Vad tjänar Robel Gebreab?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Robel Gebreabs
Kreditstatus?

Nyfiken på Robel Gebreabs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storgatan 25 A lgh 1203

Latitud: 63.170224   |   Longitud: 17.261869

Registrerat på adressen


Storgatan 25 A lgh 1203
881 30 Sollefteå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Robel Gebreab kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Robel Gebreab hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Robel Gebreabs bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 64 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Robel Gebreab har inga bolagsengagemang


Mer om Robel Gebreab


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 144 dagar)

Födelsedag

20 mars (en lördag om 221 dagar)

Födelsedatum

1992-03-20 (en fredag för 12 562 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 222 dagar (en lördag)

Robel Gebreab Okbai är en man på 34 år som bor på Storgatan 25 A lgh 1203 i Sollefteå. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i 52 dagar sedan han flyttade in den 20 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Robel Gebreabs postnummer, 881 30, är medelinkomsten 325 189 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Robel Gebreab och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Robel Gebreab ingår. Robel Gebreabs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Robel Gebreab bor tillsammans med 2 personer: Sami Tekhlom , Michaele Gebreab Okbai . Han är inte gift.

På Robel Gebreabs nästa födelsedag fyller han 35 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 222 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 143 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Robel Gebreab har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Robel Gebreab i Sverige Robel Atalay i Göteborg, Gebreab Kesete i Kalmar och Gebreab Ghebru i Kiruna.

Informationen om Robel Gebreab kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Robel Gebreab Okbai