7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Granit Ahmeti

Årsinkomst: Kolla Granits lön anonymt

Personnummer: 19920429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 29 april 1992

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Granit Ahmeti

Förnamn: Granit

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmeti

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-10-01

Gatuadress: Andersbergsringen 70 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 302 21

Postort: Halmstad

Distrikt: Halmstads Martin Luther

Församling: Halmstads församling (138002)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Granit Ahmeti är en man på 34 år som bor på Andersbergsringen 70 lgh 1001 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 1 rum på 43 kvm . Där har han bott i 1 år och 294 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Granit Ahmeti?

Vad tjänar Granit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Granits
Kreditstatus?

Nyfiken på Granits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Andersbergsringen 70 lgh 1001

Latitud: 56.663450   |   Longitud: 12.895622

Registrerat på adressen


Andersbergsringen 70 lgh 1001
302 21 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Granit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Granit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Granits bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 43 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Granit har inga bolagsengagemang


Mer om Granit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 84 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 281 dagar)

Födelsedatum

1992-04-29 (en onsdag för 12 502 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 282 dagar (en torsdag)

Granit Ahmeti är en man på 34 år som bor på Andersbergsringen 70 lgh 1001 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 1 rum på 43 kvm . Där har han bott i 1 år och 294 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Granits postnummer, 302 21, är medelinkomsten 192 203 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Granit och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Granit ingår. Granits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Granit bor tillsammans med 2 personer: Ilirjana Ahmeti , Muhamet Zogjani . Han är gift med Ilirjana Ahmeti .

På Granits nästa födelsedag fyller han 35 år. Den inträffar om 281 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 282 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 163 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Granit har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Granit i Sverige Granit Syla i Karlskrona, Granit Shala i Göteborg och Granit Berisha i Jönköping.

Informationen om Granit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Granit Ahmeti