7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Marmar Mansuri

Årsinkomst: Kolla Marmars lön anonymt

Personnummer: 19920429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 29 april 1992

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Marmar Mansuri

Förnamn: Marmar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mansuri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-02-01

Gatuadress: Villagatan 6 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 361 42

Postort: Lindås

Distrikt: Vissefjärda

Församling: Vissefjärda församling (086202)

Kommun: Emmaboda (0862)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Marmar Mansuri är en kvinna på 34 år som bor på Villagatan 6 A lgh 1101 i Lindås. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 3 år och 147 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marmar Mansuri?

Vad tjänar Marmar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marmars
Kreditstatus?

Nyfiken på Marmars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Villagatan 6 A lgh 1101

Latitud: 56.616963   |   Longitud: 15.564945

Registrerat på adressen


Villagatan 6 A lgh 1101
361 42 Lindås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marmar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marmar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marmars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 78 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Milano pizzeria Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Marmar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 60 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 305 dagar)

Födelsedatum

1992-04-29 (en onsdag för 12 478 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 306 dagar (en torsdag)

Marmar Mansuri är en kvinna på 34 år som bor på Villagatan 6 A lgh 1101 i Lindås. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 3 år och 147 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Marmars postnummer, 361 42, är medelinkomsten 357 754 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Marmar och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Emmaboda där Marmar ingår. Marmars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Marmar bor tillsammans med Eman Abdul Fatah. Han är en 37 årig man som flyttade in den 1 februari 2023 och har bott där totalt 3 år och 147 dagar. Hon är gift med Eman Abdul Fatah .

På Marmars nästa födelsedag fyller hon 35 år. Den inträffar om 305 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 5 år och 306 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Marmar har 1 bolagsengagemang ( Milano pizzeria ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marmar i Sverige Marmar Moshfeghi Mohammadi i Uppsala, Marmar Moayedfar i Sollentuna och Marmar Nashed i Kista.

Informationen om Marmar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marmar Mansuri