7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Mahmood Azimi

Årsinkomst: Kolla Mahmoods lön anonymt

Personnummer: 19920505- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 5 maj 1992

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mahmood Azimi

Förnamn: Mahmood

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Azimi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-10-30

Gatuadress: Sorgenfrivägen 29 C lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 214 38

Postort: Malmö

Distrikt: Sofielund

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahmood Azimi är en 34 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 239 dagar sedan 30 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahmood Azimi?

Vad tjänar Mahmood?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahmoods
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahmoods Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sorgenfrivägen 29 C lgh 1203

Latitud: 55.595009   |   Longitud: 13.024806

Registrerat på adressen


Sorgenfrivägen 29 C lgh 1203
214 38 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahmood kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahmood hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahmoods bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahmood har inga bolagsengagemang


Mer om Mahmood


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 52 dagar)

Födelsedag

05 maj (en onsdag om 313 dagar)

Födelsedatum

1992-05-05 (en tisdag för 12 470 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 314 dagar (en onsdag)

Mahmood Azimi är en 34 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 239 dagar sedan 30 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Mahmoods bostadsområde, på postnummer 214 38, har 7,91 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 264 425 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mahmoods ingår. Mahmoods lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 347.

Mahmood bor tillsammans med en 52 årig man vid namn Masoud Ehsanyar. Han registrerades på adressen den 30 oktober 2024, och har bott där totalt 1 år och 239 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Mahmoods födelsedag ska du gratulera honom om 313 dagar då han fyller 35 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 314 dagar (en onsdag).

Mahmood har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Mahmood i Sverige det senaste kvartalet är Mahmood Sherif i Växjö, Mahmood Al-Obaidi i Kristianstad och Mahmood Agha Mohammadi i Upplands Väsby.

Informationen om Mahmood kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahmood Azimi