7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Carl Sebastian Lejon

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 19920528- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 28 maj 1992

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl Sebastian Lejon

Förnamn: Carl Sebastian

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Lejon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-01

Gatuadress: Bokvägen 9

Postnummer: 355 75

Postort: Åryd

Distrikt: Hemmesjö-Tegnaby

Församling: Hemmesjö-Furuby församling (078007)

Kommun: Växjö (0780)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Lejon är 34 år gammal och bor på Bokvägen 9 i Åryd. Hans bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 6 år och 251 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2019. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Lejon?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bokvägen 9

Latitud: 56.830572   |   Longitud: 14.976960

Registrerat på adressen


Bokvägen 9
355 75 Åryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 158 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 43 dagar)

Födelsedag

28 maj (en fredag om 322 dagar)

Födelsedatum

1992-05-28 (en torsdag för 12 461 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 323 dagar (en fredag)

Carl Lejon är 34 år gammal och bor på Bokvägen 9 i Åryd. Hans bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 6 år och 251 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2019. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 355 75, som är Carls bostadsområde, är medelinkomsten 389 686 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,41 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 181.

Carl delar bostaden med Nikki Lejon, en 32 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 november 2019 och har bott där totalt 6 år och 251 dagar. Carl är gift med Nikki Lejon .

Carl har namnsdag om 194 dagar och nästa födelsedag inträffar om 322 dagar då han fyller 35 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 5 år och 323 dagar (en fredag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Carl har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Lejon