7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Ibrahim El Zein

Årsinkomst: Kolla Ibrahims lön anonymt

Personnummer: 19920531- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 34 år

Födelsedag: 31 maj 1992

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Ibrahim El Zein

Förnamn: Ibrahim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: El Zein

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-01-24

Gatuadress: von Lingens väg 104 lgh 1701

Våning & dörr: 7 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 213 71

Postort: Malmö

Distrikt: Västra Skrävlinge

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ibrahim El Zein är 34 år och bosatt på von Lingens väg 104 lgh 1701 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 183 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ibrahim El Zein?

Vad tjänar Ibrahim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ibrahims
Kreditstatus?

Nyfiken på Ibrahims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till von Lingens väg 104 lgh 1701

Latitud: 55.588199   |   Longitud: 13.048377

Registrerat på adressen


von Lingens väg 104 lgh 1701
213 71 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ibrahim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ibrahim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ibrahims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ibrahim har inga bolagsengagemang


Mer om Ibrahim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

34 år (och 56 dagar)

Födelsedag

31 maj (en måndag om 309 dagar)

Födelsedatum

1992-05-31 (en söndag för 12 474 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 5 år och 310 dagar (en måndag)

Ibrahim El Zein är 34 år och bosatt på von Lingens väg 104 lgh 1701 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 183 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 213 71, är medelinkomsten 249 447 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,58 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ibrahim ingår. Ibrahims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 281.

Ibrahim bor tillsammans med Nora Cheikha. Hon har bott på von Lingens väg 104 lgh 1701 i totalt 6 år och 183 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 24 januari 2020. Han är gift med Nora Cheikha .

Ibrahim fyller 35 år om 309 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 5 år och 310 dagar (en måndag).

Ibrahim har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ibrahim i Sverige Ibrahim Afram i Norsborg, Ibrahim Alqasrawi i Vårby och Ibrahim Baylan i Huddinge.

Informationen om Ibrahim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ibrahim El Zein