7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Helen Mhretab Abraham

Årsinkomst: Kolla Helens lön anonymt

Personnummer: 19920905- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 5 september 1992

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Helen Mhretab Abraham

Förnamn: Helen Mhretab

Tilltalsnamn: Helen

Efternamn: Abraham

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-23

Gatuadress: Råbystigen 37 lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 197 31

Postort: Bro

Distrikt: Bro

Församling: Bro församling (013901)

Kommun: Upplands-Bro (0139)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helen

Helen Abraham är en 33 årig kvinna bosatt i Upplands-Bro kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 5 år och 164 dagar sedan 23 januari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helen

Informationen om Helen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Helen Abraham?

Vad tjänar Helen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Helens
Kreditstatus?

Nyfiken på Helens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Råbystigen 37 lgh 1103

Latitud: 59.517324   |   Longitud: 17.637373

Registrerat på adressen


Råbystigen 37 lgh 1103
197 31 Bro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Helens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Helen har inga bolagsengagemang


Mer om Helen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 304 dagar)

Födelsedag

05 september (en lördag om 61 dagar)

Födelsedatum

1992-09-05 (en lördag för 12 357 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 61 dagar (en söndag)

Helen Abraham är en 33 årig kvinna bosatt i Upplands-Bro kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 5 år och 164 dagar sedan 23 januari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Helens bostadsområde, på postnummer 197 31, har 12,64 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 255 057 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands-Bro där Helens ingår. Helens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.

Helen bor tillsammans med en 37 årig man vid namn Samuel Redea Tesfay. Han registrerades på adressen den 1 juli 2021, och har bott där totalt 5 år och 5 dagar. Hon är gift med Samuel Redea Tesfay .

Vill du fira Helens födelsedag ska du gratulera henne om 61 dagar då hon fyller 34 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 61 dagar (en söndag).

Helen har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Helen i Sverige det senaste kvartalet är Helen Frisk i Hova, Helen Sjöholm Granditsky i Nacka och Helen Carlerbäck Hedin i Borås.

Informationen om Helen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helen Abraham