7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Rebecca Maria Jacobsson
Årsinkomst: Kolla Rebeccas lön anonymt
Personnummer: 19920910-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 10 september 1992
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Rebecca Maria Jacobsson
Förnamn: Rebecca Maria
Tilltalsnamn: Rebecca
Efternamn: Jacobsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-15
Gatuadress: Onsala Bergväg 19
Postnummer: 439 92
Postort: Onsala
Distrikt: Onsala
Församling: Onsala församling (138414)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebecca
Rebecca Jacobsson är en kvinna på 33 år som bor på Onsala Bergväg 19 i Onsala. Rebeccas bostad är en villa på 95 kvm . Där har hon bott i 4 år och 350 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rebecca
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Onsala Bergväg 19
Registrerat på adressen
439 92 Onsala
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebecca kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebecca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebeccas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 95 kvm
Byggår: 2007
Bolagsengagemang | 0 st
Rebecca har inga bolagsengagemang
Mer om Rebecca
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 293 dagar)
Födelsedag
10 september (en torsdag om 72 dagar)
Födelsedatum
1992-09-10 (en torsdag för 12 346 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 72 dagar (en fredag)
Rebecca Jacobsson är en kvinna på 33 år som bor på Onsala Bergväg 19 i Onsala. Rebeccas bostad är en villa på 95 kvm . Där har hon bott i 4 år och 350 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Rebeccas postnummer, 439 92, är medelinkomsten 554 958 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rebecca och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Rebecca ingår. Rebeccas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 184.
Rebecca bor tillsammans med Alexander Bredöl. Han är en 37 årig man som flyttade in den 15 juli 2021 och har bott där totalt 4 år och 350 dagar. Hon är inte gift.
På Rebeccas nästa födelsedag fyller hon 34 år. Den inträffar om 72 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 72 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 243 dagar.
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Rebecca har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecca i Sverige Rebecca Cohen i Stockholm, Rebecca Elfélius i Norrtälje och Rebecca Frisk i Trollhättan.
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rebecca Jacobsson
Var bor Rebecca?
Hur gammal är Rebecca?
Rebecca Jacobsson är 33 år gammal och föddes den 10 september 1992. Hon fyller 34 år den 10 september.
Har Rebecca några bolagsengagemang?
Rebecca har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rebecca några fordon?
Är Rebecca gift?
Rebecca är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rebecca?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rebecca.
Vilket stjärntecken har Rebecca?
Rebecca har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Rebecca folkbokförd?
Rebecca Jacobsson är folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhör Rebecca?
Rebecca Jacobsson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Rebecca?
Rebecca Jacobsson tillhör Onsala församling.