7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Harald Karl Olof Malmqvist

Årsinkomst: Kolla Haralds lön anonymt

Personnummer: 19921004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 4 oktober 1992

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 april

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Harald Karl Olof Malmqvist

Förnamn: Harald Karl Olof

Tilltalsnamn: Harald

Efternamn: Malmqvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-02-28

Gatuadress: Fårö Svens 1081

Postnummer: 624 66

Postort: Fårö

Församling: Fårö församling (098004)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Harald

Harald Malmqvist är en 33 årig man och bosatt på Fårö Svens 1081 i Fårö. Hans bostad är ett lantbruk på 178 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 februari 1993 och har sammanlagt bott där i 33 år och 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Harald

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harald Malmqvist?

Vad tjänar Harald?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haralds
Kreditstatus?

Nyfiken på Haralds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fårö Svens 1081

Latitud: 57.922376   |   Longitud: 19.139538

Registrerat på adressen


Fårö Svens 1081
624 66 Fårö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harald kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harald hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haralds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 178 kvm

Byggår: 1927

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harald har inga bolagsengagemang


Mer om Harald


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 279 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 86 dagar)

Födelsedatum

1992-10-04 (en söndag för 12 332 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 86 dagar (en måndag)

Harald Malmqvist är en 33 årig man och bosatt på Fårö Svens 1081 i Fårö. Hans bostad är ett lantbruk på 178 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 februari 1993 och har sammanlagt bott där i 33 år och 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Haralds bostadsområde, på postnummer 624 66, är 412 826 kr per år och 5,07 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Haralds ingår. Haralds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 143.

Förutom Harald bor också Lars-Olof Malmqvist på adressen. Där har han bott i 33 år och 132 dagar sedan han först registrerades där den 28 februari 1993. Harald är inte gift.

Haralds nästa födelsedag är om 86 dagar då han fyller 34 år. Hans namnsdag är om 265 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 86 dagar (en måndag).

Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.

Harald har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harald i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Harald Holstmark i Vinninga och Harald Roos i Helsingborg.

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harald Malmqvist