7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Carl Christian Olsson
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 19921005-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 5 oktober 1992
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Carl Christian Olsson
Förnamn: Carl Christian
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Olsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-13
Gatuadress: Rosengatan 13 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 372 30
Postort: Ronneby
Distrikt: Ronneby
Församling: Ronneby församling (108101)
Kommun: Ronneby (1081)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Olsson är en 33 årig man bosatt i Ronneby kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 344 dagar sedan 13 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rosengatan 13 lgh 1201
Registrerat på adressen
372 30 Ronneby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-12-08 (11 år) Ägare Elinor Wessman Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-12-08 (11 år) | Elinor Wessman | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 44 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Carl har inga bolagsengagemang
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 260 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 105 dagar)
Födelsedatum
1992-10-05 (en måndag för 12 313 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 105 dagar (en tisdag)
Carl Olsson är en 33 årig man bosatt i Ronneby kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 44 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 344 dagar sedan 13 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Carls bostadsområde, på postnummer 372 30, har 9,92 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 320 364 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Carl bor tillsammans med en 31 årig kvinna vid namn Elinor Wessman. Hon registrerades på adressen den 13 juli 2021, och har bott där totalt 4 år och 344 dagar. De har också en hund i bostaden som Carl inte är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 105 dagar då han fyller 34 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 105 dagar (en tisdag).
Carl har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Olsson
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Olsson är 33 år gammal och föddes den 5 oktober 1992. Han fyller 34 år den 5 oktober.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Olsson är folkbokförd i Ronneby kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Olsson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Olsson tillhör Ronneby församling.