7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-30

Diana Eliza De La Cruz Melara

Årsinkomst: Kolla Dianas lön anonymt

Personnummer: 19921024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 24 oktober 1992

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 29 januari

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Diana Eliza De La Cruz Melara

Förnamn: Diana Eliza

Tilltalsnamn: Diana

Efternamn: De La Cruz Melara

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-09-01

Gatuadress: Malmabergsgatan 33 C

Postnummer: 723 35

Postort: Västerås

Distrikt: Badelunda

Församling: Västerås Badelunda församling (198003)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diana

Diana De La Cruz Melara är en 33 årig kvinna och bosatt på Malmabergsgatan 33 C i Västerås. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 121 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 332 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Diana

Informationen om Diana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diana De La Cruz Melara?

Vad tjänar Diana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dianas
Kreditstatus?

Nyfiken på Dianas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Malmabergsgatan 33 C

Latitud: 59.618906   |   Longitud: 16.568003

Registrerat på adressen


Malmabergsgatan 33 C
723 35 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dianas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 121 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Kabeln Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Diana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 279 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 86 dagar)

Födelsedatum

1992-10-24 (en lördag för 12 332 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 86 dagar (en söndag)

Diana De La Cruz Melara är en 33 årig kvinna och bosatt på Malmabergsgatan 33 C i Västerås. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 121 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 332 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Dianas bostadsområde, på postnummer 723 35, är 392 599 kr per år och 6,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Dianas ingår. Dianas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 123.

Förutom Diana bor också Alexander Hernandez på adressen. Där har han bott i 2 år och 332 dagar sedan han först registrerades där den 1 september 2023. Diana är inte gift.

Dianas nästa födelsedag är om 86 dagar då hon fyller 34 år. Hennes namnsdag är om 183 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 86 dagar (en söndag).

Namnet Diana är 'Latinskt namn, trol. bildat till de´us ’gud’'.

Diana har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Kabeln ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diana i Sverige Diana Nouri i Saltsjö-Boo, Diana Hemmingsson i Solna och Diana Morgården Guilletmot i Stockholm.

Informationen om Diana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diana De La Cruz Melara