7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Ergent Durici
Årsinkomst: Kolla Ergents lön anonymt
Personnummer: 19921029-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 29 oktober 1992
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Ergent Durici
Förnamn: Ergent
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Durici
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-18
Gatuadress: Spetsvägen 13 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 168 74
Postort: Bromma
Distrikt: Bromma
Församling: Bromma församling (018027)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ergent Durici är en man på 33 år som bor på Spetsvägen 13 lgh 1001 i Bromma. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 1 år och 11 dagar sedan han flyttade in den 18 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Spetsvägen 13 lgh 1001
Registrerat på adressen
168 74 Bromma
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ergent kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ergent hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ergents bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ergent har inga bolagsengagemang
Mer om Ergent
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 243 dagar)
Födelsedag
29 oktober (en torsdag om 122 dagar)
Födelsedatum
1992-10-29 (en torsdag för 12 296 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 122 dagar (en fredag)
Ergent Durici är en man på 33 år som bor på Spetsvägen 13 lgh 1001 i Bromma. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 1 år och 11 dagar sedan han flyttade in den 18 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ergents postnummer, 168 74, är medelinkomsten 417 053 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ergent och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ergent ingår. Ergents lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.
Ergent bor tillsammans med Merve Kacal. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 1 november 2018 och har bott där totalt 7 år och 240 dagar. Han är inte gift.
På Ergents nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 122 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 122 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ergent har inga bolagsengagemang.
Informationen om Ergent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ergent Durici
Var bor Ergent?
Hur gammal är Ergent?
Ergent Durici är 33 år gammal och föddes den 29 oktober 1992. Han fyller 34 år den 29 oktober.
Har Ergent några bolagsengagemang?
Ergent har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ergent några fordon?
Är Ergent gift?
Ergent är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ergent?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ergent.
Vilket stjärntecken har Ergent?
Ergent har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Ergent folkbokförd?
Ergent Durici är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ergent?
Ergent Durici tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ergent?
Ergent Durici tillhör Bromma församling.