7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-22
Jennié Gunnel Antoinette Åhman
Årsinkomst: Kolla Jenniés lön anonymt
Personnummer: 19921030-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 30 oktober 1992
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 1 juni
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Jennié Gunnel Antoinette Åhman
Förnamn: Jennié Gunnel Antoinette
Tilltalsnamn: Jennié
Efternamn: Åhman
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-04-15
Gatuadress: Olseängen 12 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 442 42
Postort: Kungälv
Distrikt: Kungälv
Församling: Kungälv-Ytterby församling (148201)
Kommun: Kungälv (1482)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jennié
Jennié Åhman är en kvinna på 33 år som bor på Olseängen 12 lgh 1102 i Kungälv. Jenniés bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 7 år och 98 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jennié
Informationen om Jennié kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Olseängen 12 lgh 1102
Registrerat på adressen
442 42 Kungälv
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jennié kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jennié hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jenniés bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 76 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Jennié
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 265 dagar)
Födelsedag
30 oktober (en fredag om 100 dagar)
Födelsedatum
1992-10-30 (en fredag för 12 318 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 100 dagar (en lördag)
Jennié Åhman är en kvinna på 33 år som bor på Olseängen 12 lgh 1102 i Kungälv. Jenniés bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 7 år och 98 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Jenniés postnummer, 442 42, är medelinkomsten 425 299 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jennié och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Jennié ingår. Jenniés lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.
Jennié bor tillsammans med Tobias Åhman. Han är en 35 årig man som flyttade in den 15 april 2019 och har bott där totalt 7 år och 98 dagar. Hon är gift med Tobias Åhman .
På Jenniés nästa födelsedag fyller hon 34 år. Den inträffar om 100 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 100 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 314 dagar.
Namnet Gunnel är 'Svensk form av Gunhild'.
Jennié har 1 bolagsengagemang (
HSB Bostadsrättsförening Olseröd i Kungälv
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jennié i Sverige Jennié Åhman i Kungälv, Jennié Lindh i Vagnhärad och Jennié Svensson i Köping.
Informationen om Jennié kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jennié Åhman
Var bor Jennié?
Hur gammal är Jennié?
Jennié Åhman är 33 år gammal och föddes den 30 oktober 1992. Hon fyller 34 år den 30 oktober.
Har Jennié några bolagsengagemang?
Jennié har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat HSB Bostadsrättsförening Olseröd i Kungälv . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Jennié några fordon?
Är Jennié gift?
Jennié är gift med Tobias Åhman.
Vilket telefonnummer har Jennié?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jennié.
Vilket stjärntecken har Jennié?
Jennié har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Jennié folkbokförd?
Jennié Åhman är folkbokförd i Kungälv kommun.
Vilket län tillhör Jennié?
Jennié Åhman tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Jennié?
Jennié Åhman tillhör Kungälv-Ytterby församling.