7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Mohamed Bahssi

Årsinkomst: Kolla Mohameds lön anonymt

Personnummer: 19921201- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 1 december 1992

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Mohamed Bahssi

Förnamn: Mohamed

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bahssi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-03-29

Gatuadress: Åbygatan 11 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 264 38

Postort: Klippan

Distrikt: Klippan

Församling: Klippans församling (127601)

Kommun: Klippan (1276)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohamed Bahssi är 33 år och bosatt på Åbygatan 11 lgh 1002 i Klippan. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 5 år och 100 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohamed Bahssi?

Vad tjänar Mohamed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohameds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohameds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åbygatan 11 lgh 1002

Latitud: 56.133100   |   Longitud: 13.130482

Registrerat på adressen


Åbygatan 11 lgh 1002
264 38 Klippan

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohamed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohamed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohameds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1993

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohamed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohamed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 218 dagar)

Födelsedag

01 december (en tisdag om 147 dagar)

Födelsedatum

1992-12-01 (en tisdag för 12 271 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 147 dagar (en onsdag)

Mohamed Bahssi är 33 år och bosatt på Åbygatan 11 lgh 1002 i Klippan. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 5 år och 100 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 264 38, är medelinkomsten 264 649 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,16 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Klippan där Mohamed ingår. Mohameds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Mohamed bor tillsammans med Carola Kalliola Bahssi. Hon har bott på Åbygatan 11 lgh 1002 i totalt 14 år och 249 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 31 oktober 2011. Han är gift med Carola Kalliola Bahssi .

Mohamed fyller 34 år om 147 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 6 år och 147 dagar (en onsdag).

Mohamed har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohamed i Sverige Mohamed Muse i Göteborg, Mohamed El Bakkouchi i Skärholmen och Mohamed Hasan Abukar i Linköping.

Informationen om Mohamed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohamed Bahssi