7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Awad Idris Smew
Årsinkomst: Kolla Awads lön anonymt
Personnummer: 19921210-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 10 december 1992
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Awad Idris Smew
Förnamn: Awad Idris
Tilltalsnamn: Awad
Efternamn: Smew
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-10
Gatuadress: Hagaesplanaden 103 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 113 67
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Sankt Matteus
Församling: S:t Matteus församling (018007)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Awad
Awad Smew är en man på 33 år som bor på Hagaesplanaden 103 lgh 1201 i Stockholm. Awads bostad är en lägenhet med 5 rum på 108 kvm . Där har han bott i 1 år och 98 dagar sedan han flyttade in den 10 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Awad
Informationen om Awad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hagaesplanaden 103 lgh 1201
Registrerat på adressen
113 67 Stockholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Awad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Awad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Awads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 108 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Awad har inga bolagsengagemang
Mer om Awad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 188 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 177 dagar)
Födelsedatum
1992-12-10 (en torsdag för 12 241 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 177 dagar (en fredag)
Awad Smew är en man på 33 år som bor på Hagaesplanaden 103 lgh 1201 i Stockholm. Awads bostad är en lägenhet med 5 rum på 108 kvm . Där har han bott i 1 år och 98 dagar sedan han flyttade in den 10 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Awads postnummer, 113 67, är medelinkomsten 663 641 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Awad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Awad ingår. Awads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 176.
Awad bor tillsammans med Lucy Bai. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 25 mars 2025 och har bott där totalt 1 år och 83 dagar. Han är gift med Lucy Bai .
På Awads nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 177 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 177 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Awad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Awad i Sverige Awad Ilmi Awad i Spånga, Awad Smew i Stockholm och Awad Eisa i Alingsås.
Informationen om Awad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.